Dün, bazı ilginç ifadeler, Nothing’in ilk akıllı telefonunun – Telefon (1) – olacağını ima etti. Amerika Birleşik Devletleri’ni tamamen atlamak. Bugün şirket bu gelişmeyi resmi bir açıklamayla doğruladı.

Hiçbir şey İngiltere ve Avrupa’ya odaklanmıyor

Ile konuşmak PCMag, Hiçbir şey Telefonu (1) Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada’da sunmayacağını doğrulamadı. Bunun yerine, ilk çabaları şirketin genel merkezinin bulunduğu İngiltere ve Avrupa’ya odaklanıyor. Hiçbir şey’in ABD’yi atlama kararının kesin bir nedeni sağlanmadı, ancak sağlanan resmi açıklama kesinlikle şirketin “olmadığı” izlenimini veriyor. t yerel taşıyıcılarla ortaklık kurabilme Verizon, AT&T veya T-Mobile.

Bu tam tersi 2020’ye kadar liderleri arasında Nothing’in kurucusu Carl Pei’yi sayan OnePlus, 2016’dan beri akıllı telefonlarını T-Mobile’da kullanıma sunan ve cihazlarını Verizon ve diğer perakendecilerde satmaya devam eden OnePlus.

Yine de bu hamle, Nothing’in cihazlarının ABD’de asla kullanılamayacağı anlamına gelmiyor. Aslında şirket, “gelecekte ABD destekli bir akıllı telefon piyasaya sürmek için büyük planları” olduğunu söylüyor.

Nothing Phone (1), şeffaf bir arka panel ve benzersiz bir LED aydınlatma sistemi ile 12 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Diğer ayrıntılar henüz paylaşılacak, ancak cihaz kesinlikle teknoloji topluluğu içinde yutturmaca topluyor.

Elinize Telefon (1) geçerse ve onu ABD’de kullanmayı düşünüyorsanız, dikkatli olun. Şirket, Verizon’da hizmet olmayacağını, 4G üzerinden seslendirme yapılmayacağını söylüyor. AT&T ve öngörülemeyen hizmet T mobil.telefon-1