Warzone’daki en iyi UGM yüklemesini bulmaya mı çalışıyorsunuz? 4. Sezon burada, battle royale oyununa yeni bir harita, birçok denge değişikliği ve cephaneliğinize ekleyebileceğiniz üç yeni silah sunuyor. UGM-8, düşmanları bastırma ateşiyle kıstırmak için yapıldığı için tipik olarak hareketlilikleri ile tanınmayan bir LMG için çok hafif olduğu için özellikle ilgi çekicidir, dolayısıyla bu silah keşfedilecek yeni fırsatlar açar.

Mükemmel ataşmanlar kullanılarak özelleştirildiğinde, en iyi UGM yüklemesi Rakip mangaları paramparça etmek için stok silahın hafif avantajlarını devasa şarjörlerle birleştirir. Oyuncular bu ölümcül silahı ellerine aldığında UGM’nin Warzone listesindeki en iyi LMG’lere girme şansı yüksek.

Warzone’da UGM’nin kilidi nasıl açılır

En iyi Marco teçhizatını hızlıca elde edebilirsiniz ve aynısı UGM-8 için de geçerlidir. Warzone Sezon 4’te UGM’nin kilidini açmak için yapmanız gereken tek şey savaş geçişinde 31. seviyeye ulaş.

Warzone’daki en iyi UGM donanımı

En iyi Call of Duty Warzone UGM yüklemesi:

  • Ağızlık: Geri Tepme Güçlendirici
  • Varil: Bernard XL214 736mm
  • namlu altı: M1941 El Durdurucu
  • dergi: 6.5mm Sakura 125 Yuvarlak Kutu
  • Cephane Tip: Uzatılmış
  • Arka Kavramak: Kumaş Tutuş
  • yeterlilik: Sıkı kavrama
  • Kit: Tamamen dolu

UGM’yi mobil versiyonuna dönüştürmek için en iyi Bruen yüklemesi, Geri Tepme Arttırıcı, bir miktar doğruluk pahasına silahın ateş oranını artırmak için iyi bir seçimdir. UGM’nin hareketlilik istatistikleri sayesinde, Bernard XL214 736mm’yi nişan alma hızına, hareket hızına ve koşarak atış hızına getirdiği olumsuz etkileri hissetmeden takabiliyoruz. Bu ataşman, geri tepme kontrolünü, kaçınma direncini ve atış hızını önemli ölçüde iyileştirerek silahın dengelenmesine yardımcı olduğu için çok önemlidir.

Farklı ekleri seçerek ele alamayacağınız olumsuz yönleri olduğu için bir hisse senedini dahil etmemeyi seçtik. Alt namluya gelince, H1941 El Durdurucu UGM’nin geri tepme kontrolünü ve isabetliliğini iyileştirmeye devam ediyor, ancak bu silahın kalçadan ateş etme hassasiyetine zarar veriyor. Neyse ki, yakında herhangi bir zamanda UGM’yi kalçadan kovmayacağımız için bunun herhangi bir etkisi yok.

6.5 mm Sakura 125 Yuvarlak Kutu, UGM’yi nasıl kullandığınız üzerinde büyük bir etkisi olduğu için grubun tartışmasız en önemli ekidir. Bu şarjör, silahın mermi hızına ve menziline, mermi nüfuzuna ve hasara zarar verir. Buna karşılık, UGM’nin geri tepme kontrolü, Warzone’daki en iyi SMG’lerden bazılarına benzer hale gelir ve yakması için ek 75 mermi kazanır.

UGM’nin mermi hızını artırmak için Uzatılmış mühimmat için gittik – şarjör eklentisi bu kilit alana büyük bir darbe vurduğundan bu çok önemlidir. Kumaş Kavrama, silahın nişan alma hızını artırarak yakın mesafe dövüşleri için mükemmeldir. Son olarak, Tight Grip, sürekli ateş ederken doğruluğunuzu arttırdığı için herhangi bir LMG için mükemmel bir yeterliliktir. Üstüne üstlük, Fully Loaded, çok sayıda düşmanı alt etmek için emrinizde yeterli mermiye sahip olmanızı sağlar.

Ve Warzone’daki en iyi UGM yüklemesini bu şekilde oluşturursunuz. Yeni sezon başladığına göre, mevcut metayı takip etmek için kesinlikle en iyi Warzone yüklemeleri listemize göz atmalısınız. Actvision Blizzard’ın nişancı oyunuyla ilgili en son bilgilerle dolu Call of Duty Warzone 2 çıkış tarihi kılavuzumuzu okuyarak gelecekte neler olacağını öğrenin.oyun-2