Bugün Focus Entertainment, yaklaşan oyunu A Plague Tale: Requiem için bir canlı yayına ev sahipliği yapacak. 23 Haziran 2022’de, Focus Entertainment üzerinden çıkış tarihi ve genişletilmiş yüksek kaliteli oyun fragmanı ile birlikte, herkes doymak üzere fareler alabilecek. Youtube kanalı.

Bir Veba Masalı Nedir: Ağıt

A Plague Tale: Requiem, Amicia de Rune ve kardeşi Hugo’nun onu hastalıktan iyileştirme umuduyla kardeş eşleşmesine odaklanan A Plague Tale: Innocence’ın devamı niteliğindedir. Requiem, anavatanlarından ve uçsuz bucaksız açık dünyaya kaçmaya çalışırken kardeşlerin çok daha büyük olduğu hikayeye devam ediyor.

Xbox ve Bethesda Vitrini sayesinde A Plague Tale: Requiem oynanışına zaten kısa bir bakış atmıştık. Bugün, genişletilmiş A Plague Tale: Requiem vitrini bize daha fazlasını gösterecek ve ilk oyundan hoşlanan biri olarak, daha fazlasını görmek isterim. Tabii ki A Plague Tale: Requiem çıkış tarihi duyurusu da alıyoruz.

İlk oyunu oynamadıysanız, şimdi oynamanın tam zamanı. PS5 veya Xbox Series X|S’de oynamak istiyorsanız, 2021’de makinenin yeteneklerini tam olarak kullanan yeni nesil bir yama yayınlandı.

A Plague Tale: Requiem’in 2022’de PlayStation 5, Xbox Series X|s ve PC için çıkması planlanıyor. Oyun, Xbox Game Pass aracılığıyla ilk gün piyasaya sürülecek.

Yazar hakkında


oyun-4