Ubisoft’un açık dünya yarış oyunu The Crew 2, 2018’de tüm yol boyunca piyasaya sürüldü, ancak sessizce istikrarlı bir destek almaya devam etti. Durumda, oyun 4inci Yıldönümü yaklaşıyor ve Ubisoft, PS5 ve Xbox Series X için 60 fps artırma, geliştirilmiş kullanım ve daha fazlasının Sezon 6 güncellemesine dahil edilmesi de dahil olmak üzere çok talep edilen bir dizi özelliği duyurdu. 4 için bir römork kontrol edebilirsinizinci Yıldönümü Kutlaması/Sezon 6 güncellemesi, aşağıda.

Assassin’s Creed Valhalla “Unutulmuş Saga” Bu Yaz Cehennemi Roguelite Aksiyonu Sunuyor

The Crew 2’ye 4. sürümü için gelen yeni özellikler hakkında biraz daha ayrıntı:inci doğum günü…

Bugün, yalnızca 1 Mürettebat Kredisi karşılığında efsanevi Saleen SR7’yi alın ve Temmuz ayında, aşağıdakileri içeren 6. Sezonu keşfedin:

  • PlayStation 5 ve Xbox Series X’te 60 FPS artışı
  • Tüm platformlarda yeni hava durumu ve renk sınıflandırması
  • İşleme iyileştirmeleri
  • Ünlü Formula Drift şampiyonu Chris Forsberg ile ortaklaşa geliştirilen yepyeni bir kampanya
  • Ve dahası…

Ah, ama hepsi bu değil! Ubisoft’ta da var The Crew 2 için beşinci yıl içerik sözü verdi. Aşağıda, neler olacağını ayrıntılı olarak anlatan bir videoya göz atabilirsiniz.

The Crew 2, 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana dört yıl boyunca lansman sonrası içeriği teslim etti ve Ivory Tower’daki geliştirme ekibinin burada durmaya hiç niyeti yok. Bu Temmuz’dan itibaren 5. Yıl, The Crew 2’nin tüm oyuncuları için ücretsiz olarak üç yeni Sezon sunacak. Yeni Sezonlar, The Crew 2’nin açık dünyasını keşfetmenin yeni yollarının yanı sıra yeni araçlar, zorluklar ve ödüller sunacak. oyun istasyonu5.

The Crew 2 PC, Xbox One, PS4 ve Stadia’da ve geriye dönük uyumluluk ile Xbox Series X/S ve PS5’te oynanabilir. 60 fps artırma ve diğer yeni özellikleri içeren 6. Sezon, 6 Temmuz’da başlıyor.genel-17