Prime Day hızla yaklaşıyor ve yeni bir koşu bandıyla evinizin rahatlığında aynı hızla koşmak istiyorsanız, şimdi tüm Prime Day fırsatlarını incelemenin tam zamanı. Büyük gün henüz tam olarak burada olmasa da, Prime Day koşu bandı indirimlerinin ne zaman başlayacağına, nerede bulunabileceğine ve bu satış etkinliği sırasında bir koşu bandı satın almanız gerekip gerekmediğine bir göz attık. Bunlardan herhangi biri hakkında emin değilseniz, hemen ne yapacağınızı tam olarak bildiğinizden emin olacağız. Biz size her şeyi anlatırken okumaya devam edin.

Prime Day koşu bandı fırsatları ne zaman başlıyor?

Amazon, yakın zamanda Prime Day 2022 tarihlerinin 12 Temmuz ve 13 Temmuz olacağını doğruladı. Prime Day sonunda geleneksel Temmuz yuvasına geri döndüğünde, bu çok sayıda harika fırsatla büyük bir etkinlik olacak gibi görünüyor.

Geçmişte, Prime Day her zaman Temmuz’daydı çünkü Temmuz aynı zamanda Amazon’un 1994’te kurulduğu aydır. Ancak, son birkaç yıl biraz zor oldu. 2020’de Prime Day, COVID-19 pandemisinin neden olduğu tedarik zinciri sorunlarını önlemek için Ekim’e, 2021’de ise Haziran’a taşındı. 2019’dan bu yana ilk kez Prime Day, geleneksel Temmuz ayına geri döndü.

Amazon ayrıca, tüm büyük fırsatlarla bir servet biriktirme havasına girmenizi sağlamak amacıyla, etkinliğin tamamına kadar bazı erken Prime Day anlaşmalarının başlayacağına söz verdi. Şimdiden başlayarak, ortaya çıkan bazı harika koşu bandı anlaşmalarını görebilirsiniz. Sonuçta, insanlar böyle bir yatırımın spor salonu üyeliklerinden çok daha ucuza gelebileceğini fark ettikleri için ev jimnastik salonu ekipmanları çok popüler olmaya devam ediyor.

En İyi Prime Day koşu bandı fırsatları nerede?

En iyi Prime Day koşu bandı fırsatları teorik olarak Amazon’da olmalıdır, ancak bu günlerde Prime Day yalnızca Amazon müşterilerinin alanı değildir. Bunun yerine, diğer perakendeciler harekete geçiyor. Bu, birkaç nedenden dolayı avantajlı olabilir. Birincisi, Prime Day’de Amazon’da alışveriş yapmak için Prime üyeliğiniz olması gerekirken, diğer perakendeciler herkesin fırsatlarından yararlanmasına izin verecektir. Ayrıca, indirim sunan daha fazla perakendeci, herkes için daha rekabetçi bir anlaşma seti anlamına gelir.

Çoğu zaman, Best Buy ve Walmart’ın Amazon ile aynı zamanlarda kendi satışlarını başlattığını görüyoruz. Bu, en iyi koşu bandı fırsatlarını ararken birçok seçeneğiniz olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda, tüketiciler için çok iyi sonuç verebilecek en çok aranan ürünlerde fiyat savaşlarının meydana geldiğini gördüğünüz anlamına da gelebilir. Gerçek bir mağazadan çevrimiçi satın alarak, teslimatı beklemek zorunda kalmak yerine ürünü genellikle mağazadan teslim alabilirsiniz, bu da yardımcı olabilir.

Prime Day anlaşmalarına katılmakla yükümlü pek çok farklı perakendeci ile sizi en son gelişmelerden haberdar ediyoruz. Böylece tüm ayak işlerini kendiniz yapmak zorunda kalmazsınız.

Prime Day 2022’de bir koşu bandı satın almalı mısınız?

Prime Day’de bir koşu bandı satın alıp almayacağınızı bilmek birkaç faktöre bağlıdır. Prime Day, kesinlikle indirimli bir şey satın almak için yılın en iyi zamanlarından biridir. Bu günlerde, Prime Day tipik olarak Kara Cuma ve Siber Pazartesi gibi rakiplerle rekabet ediyor ve bunun avantajı, yıl ortasında gerçekleşmesi ve ürün satın almak için ideal bir zaman olabilir. Sonuçta, aynı anda hediye satın almanız gerekeceğinden, tatil sezonuna kadar beklemek mali durumunuzu uzatabilir.

Yaz aylarında bir koşu bandı satın almak olağandışı gelebilir. Sonuçta, iyi hava daha sık dışarı çıkmanız anlamına gelmelidir. Bununla birlikte, bir koşu bandı, yüksek sıcaklıklar veya dışarı çıkmak için günün doğru zamanını bulma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bunun yerine, size ne zaman uygunsa koşu bandına atlayabilirsiniz. İlerleme hızı sorunlarının yanı sıra ilerlemenizi izleme konusunda önemli ölçüde yardımcı olabilir.

En iyi koşu bantlarından birini seçerken, birçok seçenek vardır. Modeller giderek daha uygun fiyatlı olsa da, ne kadar harcayabileceğinizi düşünmek yine de iyi bir fikirdir. Genel olarak, ne kadar çok harcarsanız, o kadar çok özellik kazanırsınız.

Yararlı bir seçenek, en iyi akıllı koşu bantlarından birini seçmektir. Bu şekilde, size özelleştirilebilir antrenmanlar veya daha ilginç bir görünüm (veya hatta içerik akışı) sunan dokunmatik ekranlı konsol gibi özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Sizi koşu bandına bağlı tutan her şey, kilometreleri kat etmenize yardımcı olacaktır. Hız sınırının ne olduğuna bir göz atın ve ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olun. Dahili kalp atış hızı monitörüne sahip bir koşu bandına sahip olmak da faydalı olabilir, ancak zaten bir akıllı saatiniz veya göğüs monitörünüz varsa, bu önemli bir ekstradan ziyade sadece faydalı bir bonus olacaktır. İyi bir dizi eğim seçeneği, evdeyken daha fazla dış mekan senaryosunu çoğaltmak istiyorsanız size daha fazla yardımcı olacaktır.

Evde ne kadar alanınız olduğuna bağlı olarak, her ürünün boyutlarını da düşünmek isteyebilirsiniz. Küçük bir daireniz varsa katlanır bir koşu bandı harika bir seçimdir, ancak özel bir ev jimnastik salonunuz varsa, daha fazla alan kazanabilirsiniz. Devam eden koşu bandı fırsatlarını kontrol etmeden önce, yerleştirmek istediğiniz alanı ölçmeye hazır olun. Evinize sığmazsa, fiyatı ne olursa olsun oldukça zayıf bir anlaşma.

Son olarak, sağlam olduklarını doğrulamak için koşu bandı incelemelerini kontrol edin. Muhtemelen uzun bir süre kullanmayı planlıyorsun, bu yüzden koşu bandının dayanacağından emin olmak istiyorsun. Yürürken veya koşarken, adımları atarken dayanıklılık, koşu bandı sürecinin önemli bir parçasıdır.


genel-19