Call of Duty, son birkaç yılda Billy the Puppet ve Leatherface gibi korku filmi ikonları ve son olarak, Vanguard ve Warzone için Godzilla ve King Kong monsterverse crossover dahil olmak üzere birçok büyük Hollywood işbirliğine tanık oldu. Şimdi, Terminatör, Call of Duty Sezon 4 için ortaya çıkabilir gibi görünüyor.

Call of Duty Twitter hesabı, 4. Sezon için “Bazı paralı askerler alışılmadık bir hamle yapmış gibi görünüyor. Bazı değerli metaller karanlıkta daha parlak parlıyor. Kim tanımlayabilir?” yazan yeni bir tanıtım teaserı paylaştı.

Tweet, 4. Sezon için Mercenaries of Fortune temasına uyan bir altın külçe resmi içeriyor. CharlieIntel işaret etti, görüntü üzerindeki pozlamayı artırmak, yalnız gümüş çubukta “Skynet” kelimesini ortaya çıkaracaktır. Popüler bilim kurgu serisinde kıyamete hizmet eden yapay zeka sistemi Skynet’ten bahsedilmesi, muhtemelen Call of Duty’nin Vanguard ve Warzone için bir tür Terminatör operatör paketi alacağı anlamına geliyor. Göre CharlieIntelaslında iki tane olacak: biri T-800 ile diğeri T-1000 ile.

Call of Duty Season 4: Mercenaries of Fortune 22 Haziran’da yayına giriyor ve Vanguard’a yeni bir çok oyunculu harita ve Zombies içeriği getiriyor. Warzone ayrıca Fortune’s Keep adlı yeni bir Resurgence haritası alıyor. Burada hem Vanguard hem de Warzone için büyük Sezon 4 güncellemeleri hakkında bildiğimiz her şeyi vurguluyoruz.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1