Total War: Warhammer 3’ün merakla beklenen Immortal Empires modu için oldukça uzun bir bekleyiş oldu. Şimdi Yaratıcı Meclis, tüm haritadaki perdeyi geri çekti ve orduların doğu ve en batı kenarları arasında ileri geri hareket etmesine izin veren yeni deniz şeritlerinin eklenmesini gerektirecek kadar büyük.

Kuzeybatı köşesindeki Demir Buz Buzulu’ndan güneydoğudaki Yeşim Denizi’ne kadar uzanan Immortal Empires sandbox haritası, 554 yerleşim yeri ve 278 başlangıç ​​grubu içerir. Creative Assembly, Total War: Warhammer ve Total War: Warhammer II alanlarını birleştiren Mortal Empires haritasının neredeyse iki katı büyüklüğünde, herhangi bir Total War oyununun sahip olduğu en büyük harita olduğunu söylüyor.

Bilinen tüm Eski Dünya’yı kaplayacak kadar büyük ve yeni deniz şeritlerini haritanın doğu ve batı kenarlarına ulaştığınızda dünyayı dolaşmak için kullanabileceksiniz. “Her Lord of Hero, Sea Lane işaretçilerine geçerek, birkaç tur denizde kaldıktan sonra yelken açmalarına ve hedeflerine ulaşmalarına izin verebilir.” Creative Assembly açıklıyor.

Bazı alanlar açılışta geçilemez, belirtmekte fayda var. Immortal Empires, Kuresh ve Ind topraklarını içerecek, ancak başlangıçta erişilebilir olmayacaklar. Ayrıca, Warhammer II’den Eye of the Vortex veya Warhammer III’ün Realms of Chaos istilası gibi bireysel kampanya haritalarının benzersiz mekanikleriyle de rekabet etmeyeceksiniz.

Total War: Warhammer III Immortal Empires açık betası Ağustos’ta başlıyor ve Total War: Warhammer oyunlarının üçüne de tek bir vitrinde sahip olmanız gerekecek (Steam veya Epic) oynamak için.oyun-2