Bir Ark Fjordhawk’ın sizin için tam olarak ne yapabileceğini mi merak ediyorsunuz? Adından da anlaşılacağı gibi, Fjordhawk, aynı adı taşıyan ücretsiz genişlemede yer alan bölge olan Fjordur’a özgü evcilleştirilebilir bir yaratıktır. Fjordur’da evcilleştirebileceğiniz çok sayıda Ark dinos var, bunlara sırtına monte edilmiş bir tareti olan Andrewsarchus da dahil, ancak çok azı size bir Fjordhawk’ın sağlayabileceği fayda düzeyini verecektir.

Bir kez evcilleştirildikten sonra, bir Ark Fiyordşahin Öldüğünüzde envanterinizi sizin için alacak bir omuz evcil hayvanı olur. Düşen eşyalarınızı toplamak için cesedinize geri dönme konusunda bir daha asla endişelenmenize gerek kalmayacak, bu da Fjordhawk’ı saatlerce süren oyunun çantanızı bulabildiğiniz kadar çok malzeme ile doldurmaya bağlı olduğu bir hayatta kalma oyunu için paha biçilmez hale getirecek. Ayrıca, hem eşya toplama hem de evcilleştirme için yararlı olan, çevredeki kayıp çantaları ve yaralı veya ölü yaratıkları işaretleyecektir.

En iyi Ark Fjordhawk yumurtlama yerleri

Fjordhawk yumurtlama yerleri için en iyi seçeneğiniz, Fjordur’un kuzey-batı köşesinde, iki dağ arasındaki küçük orman yolundadır (koordinatlar 8.6, 25.9). Ancak, güneydeki adada zaten kamp kurduysanız, birini evcilleştirmek için anakaraya uzun bir yürüyüş yapmanız gerekmediğini bilmek sizi memnun edecektir. Fjordhawk ayrıca adanın doğu tarafında kıyıya yakın (koordinatlar 75.5, 37.2) doğar, ancak bu alan orman yolundan belirgin şekilde daha az nüfusludur.

Fjordhawk’lar hareketli, havada uçan yaratıklardır, bu nedenle belirli bir çetenin koordinatlarını almak için her zaman Dino Tarayıcınıza bir göz atmanızı öneririz. Fjordhawks bir araya gelme eğiliminde olsalar da yine de oldukça küçüktürler; Doğru bölgedeyseniz ancak onları tespit etmekte zorlanıyorsanız, bir çift dürbün veya çevrede hareket eden yaratıkları tanımlayabilecek bir teknoloji kaskı getirin.

Ark Fjordhawk nasıl evcilleştirilir

Birincil yeteneğinin gösterdiği gibi, Fjordhawk doğası gereği bir çöpçüdür ve bu onu evcilleştirmeye kadar uzanır. Bir Fjordhawk’ı nakavt etmeye çalışarak hiçbir şey elde edemezsiniz; aslında, herhangi bir hasar verirseniz onu evcilleştiremezsiniz.

PC için Oyun GeçişiPC için Oyun GeçişiMicrosoft$9.99$1 (ilk ay)ABONE OLMAKNetwork N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.

Bir Ark Fjordhawk’ı evcilleştirmek için yakındaki vahşi veya evcilleştirilmiş bir yaratığı öldürmeli ve onun inip kalıntıları yemesine izin vermelisiniz. Ne kadar çabuk evcilleştirilebileceği, tamamen öldürdüğünüz yaratığın sürüklenme ağırlığına bağlıdır – yaratık ne kadar ağırsa, Fjordhawk’ın evcilleştirme çubuğu o kadar hızlı artar. Fiyortşahin umutsuzluğa kapılmadan önce bir cesetten yalnızca üç kez yiyebilir, bu nedenle onu evcilleştirmek için gereken süreyi azaltmak için akıllıca seçim yapmak en iyisidir. Ne kadar büyükse o kadar iyidir, ancak özellikle hızlı bir evcilleştirme için bir Ovis kullanmanızı öneririz. Bir Fjordhawk’ı birden fazla yaratığı beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz / beslemeniz gerekiyorsa, lokmalar arasında çok fazla beklemeyin veya evcilleştirilmeden önce ilgisini kaybedip uçup gidebilir.

Bir Fjordhawk’ı evcilleştirdikten sonra, envanter sigorta poliçeniz hazır! Fjordur’da evcilleştirmek için daha fazla yaratık arıyorsanız, Sanguine Elixir’i kullanarak daha fazla yaratığı evcilleştirme çabalarınıza yardımcı olacak bir Ark Desmodus ile yanlış gidemezsiniz. Fjordur hayata bir mod olarak başladı, bu yüzden yeni DLC’den hoşlanıyorsanız, neden hayatta kalma deneyiminizi zenginleştirmek için kullanabileceğiniz en iyi Ark modlarından bazılarına göz atmıyorsunuz.oyun-2