Brezilya Amazon web sitesinde kısa bir görünümden sonra, Zepp’in (eski adıyla Huami) bütçe akıllı saat ikilisi artık resmi. Hem Amazfit Bip 3 hem de Bip 3 Pro, cazip fiyatlar ve GPS gibi geliştirilmiş özelliklerle birlikte tamamen açıklandı.

  • Amazfit Bip 3 ve Bip 3 Pro sunuldu
  • Her iki model de 14 güne kadar pil ömrü ve 1,69 inç ekran sunuyor.
  • Amazfit Bip 3 60 dolar ve GPS’li Bip 3 Pro 70 dolar.

GPS’li Amazfit Bip 3 ve Bip 3 Pro’nun teknik özellikleri ve özellikleri

Geçen hafta bildirdiğimiz gibi, Amazfit Bip 3 ve 3 Pro modelleri daha büyük 1,69 inç TFT dokunmatik ekrana sahip. Şirket, kalınlığı neredeyse birkaç milimetre azaltırken, iki modelin yan kenarlarını azaltmayı başardı. Daha büyük ekrana ve pile rağmen, iki giyilebilir cihazın ağırlığı 33 gramda oldukça hafif.

İkisi arasındaki temel fark, Bip 3 Pro’daki dört uydu destekli yerleşik GPS’tir. Aynı zamanda, daha sağlam Amazfit T-Rex 2 akıllı saate benzer şekilde, kullanıcıların onu yüzmeye götürmelerini sağlayan sağlam bir çerçeveye sahiptir. Gerisi, 5 ATM derecesi ve 20 mm genişliğinde kayışlarla uyumluluk da dahil olmak üzere hemen hemen aynıdır.

Amazfit Bip 3 Pro GPS

Amazfit Bip 3 Pro, GPS bağlantısına ve açık havada yüzme moduna sahiptir / © Amazfit; Ekran görüntüsü: NextPit

Fitness ve sağlık izleme söz konusu olduğunda, her ikisinde de 24 saatlik kalp atış hızı ve stres izlemenin yanı sıra kan oksijen seviyelerini (SpO2) ölçen bir sensör bulunur. Akıllı saat anormal bir kalp atış hızı değeri algıladığında bir hatırlatma işlevi de vardır. Garmin Vivosmart 5 ve Forerunner 255 gibi Bip 3 ve 3 Pro da uyku kalitesi izleme özelliğine sahip.

Her iki akıllı telefon da akıllı saatin verilerini ve analiz sonuçlarını izlemek için Zepp uygulamasına bağlanabilir. Alternatif olarak, uygulamayı bildirim almak ve müziği ve kamerayı kontrol etmek için de kullanabilirsiniz.

Amazfit Bip 3 ve Bip 3 Pro fiyatları ve bulunabilirliği

ABD’de Bip 3 siyah, pembe ve mavi renklerde sadece 60 $ karşılığında mevcuttur. GPS varyantı 70 $ karşılığında siyah, pembe ve krem ​​renklerinde mevcuttur. Bunlar Bip U ve Bip U Pro modelleri ile aynı fiyatlardır. Ancak Bip 3 ve 3 Pro’nun eksikliği, Alexa ses kontrolüne izin veren mikrofondur.

Bip 3/3 Pro’daki mikrofon ve ses kontrolünü özlediniz mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27