Stranger Things 4 Cilt 2 ilk bakış fotoğrafları yayınlandı. Salı günü Netflix, popüler bilim kurgu korku dizisinin dördüncü ve sondan bir önceki sezonunun son iki bölümünden sekiz görüntü paylaştı. Filmde eski yönetmeni Dr. Martin Brenner (Matthew Modine) ile birlikte görülen popüler karakter Eleven (Millie Bobby Brown) yer alıyor. Yoğun ifadeleri, iş anlamına geldiğini gösteriyor. Onu ayrıca NINA proje üniformasında da görüyoruz. Diğer fotoğraflar da aynı derecede ilgi çekici ve Stranger Things 4 Cilt 2’nin yoğun ve aksiyon dolu olacağını gösteriyor.

Stranger Things 4’ün finali, “Papa” ve “The Piggyback” başlıklı iki bölümden oluşuyor ve toplam çalışma süresi yaklaşık dört saat. Bu, süreleri sırasıyla 115 dakika ve 106 dakika olan Ryan Reynolds filmleri Free Guy ve The Adam Project’ten daha uzun oldukları anlamına gelir.

Stranger Things 4 İncelemesi: Kendi İyiliği İçin Çok Büyük

Bununla birlikte, Stranger Things 4 Cilt 2 arsası hakkında, zaten onaylanmış beşinci ve son sezon için zemin hazırlayacağı gerçeğini engelleyen pek bir şey bilinmiyor. Brown’ın yaptığı gibi, bunun şiddetli ve karanlık bir ilişki olmasını da bekleyebiliriz. daha önce ima edildi bunun üzerine ‘insanları öldürüyor’ yorumuyla.

Yedi bölümlük Stranger Things 4 Cilt 1 ise 27 Mayıs’taki ilk çıkışından bu yana 17 gün içinde 781,04 milyon saatlik izlenme süresiyle Netflix’e en çok izlenen İngilizce dizisini kazandırdı. Önceki rekor sahibini geride bıraktı Bridgerton ilk 28 gününde toplam 656 milyon izlenme süresi olan 2. sezon.

Stranger Things 4 Cilt 1, 23 Mayıs ile 30 Mayıs arasında 287 milyon saat izlendiği için daha önce İngilizce bir Netflix dizisi için en iyi açılış hafta sonu sayılarını kaydetmişti. Biraz daha karartmamıza rağmen, kritik tepki büyük ölçüde olumluydu. Serinin görünümü, önceki taksitlerin belirlediği standartları karşılamadığını hissettik.

İki bölümden oluşan Stranger Things 4 Cilt 2, 1 Temmuz’da Netflix’te çıkıyor.

StrangerThings4Fotoğraf Stranger Things 4

Stranger Things 4 Cilt 2’de Dr. Martin Brenner rolünde Matthew Modine ile Onbir rolünde Millie Bobby Brown
Fotoğraf Kredisi: Netflix

StrangerThings4Photo2 Stranger Things 4'ü Kullanın

Stranger Things 4 Cilt 2’de Eduardo Franco, Noah Schnapp, Finn Wolfhard ve Charlie Heaton
Fotoğraf Kredisi: Netflix

StrangerThings4Photo3 Stranger Things 4'ü kullanın

Stranger Things 4 Cilt 2’de Dmitri rolünde Tom Wlaschiha, Murray rolünde Brett Gelman, Joyce rolünde Winona Ryder, Hopper rolünde David Harbor
Fotoğraf Kredisi: Netflix

StrangerThings4Photo4Stranger Things 4'ü Kullanın

Stranger Things 4 Cilt 2’deki NINA proje üniformasıyla Millie Bobby Brown’ın Onbiri
Fotoğraf Kredisi: Netflix

StrangerThingsPhotoNo5 Stranger Things'i Kullan 4

Stranger Things 4 Cilt 2’de Will Max rolünde Sadie Sink ve Lucas rolünde Caleb McLaughlin
Fotoğraf Kredisi: Netflix

Hawkins Yabancı Şeyler 4

Hawkins Gang, Stranger Things 4 Cilt 2’ye geri döndü
Fotoğraf Kredisi: Netflix

StrangerThingsPhoto7 Stranger Things 4 Cilt 2

Stranger Things 4 Cilt 2’de Hawkins Çetesi ile Eddie rolünde Joe Quinn
Fotoğraf Kredisi: Netflix
genel-8