Bu içerik Bluetti ile ortaklaşa hazırlanmıştır.

Dünyanın önde gelen yeşil enerji şirketlerinden biri olan Bluetti, akıllı güç yönetimi ve enerji verimli teknolojiler konusunda kesinlikle güçlü bir konuma sahip olduğunu iddia edebilir. Bu, taşınabilir güç istasyonları, yedek güç pilleri, güneş panelleri ve teknoloji ve çok daha fazlasını içeren sayısız ürünü sayesinde. Ancak markanın bir sonraki lansmanı, EB3A Güneş Jeneratörü, onun başyapıtı olabilir. Etkileyici özelliklere ve güç fırsatlarına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Bluetti’nin pazar hakkında öğrendiği her şeyi birbirine bağlar ve hepsini kompakt ve kolay yönetilebilir bir çerçevede toplar. EB3A yeterli ultra hızlı şarja sahiptir, çıkışlara sahiptir, yükseltilmiş bir LiFePO4 pil takımı ile donatılmıştır ve daha önce hiç görmediğiniz şekilde akıllı güç yönetimi desteği sunar.

Şimdi Gör

EB3A Güneş Jeneratörünü bu kadar özel yapan nedir?

Bluetti EB3A Güneş Jeneratörü ön profili.

Bluetti olay yerine ilk geldiğinde rekabet seyrekti. Evet, vardı, ancak birçoğunun can attığı taşınabilirlik ve güç-verimlilik denklemini henüz birileri mükemmelleştirmemişti. Bugüne kadar hızlı ileri ve piyasada karşılaştırılabilir birçok taşınabilir güç seçeneği var, bu yüzden işler biraz farklı. Bununla birlikte, Bluetti hala teknolojinin en iyi üreticilerinden ve sağlayıcılarından biridir ve EB3A bunun teyididir. Ama onu bu kadar özel yapan nedir ve neden bu kadar kayda değer bir lansman?

süper hızlı şarj — Yeni başlayanlar için, EB3A sadece 30 dakikada kapasitesinin %80’ini şarj etme kapasitesine sahiptir. Turbo Şarj teknolojisi, hızlı şarj sağlamak ve gücü her zaman çağrıda tutmak için hem AC hem de solar girişleri aynı anda destekler.

Ultra dayanıklı LiFePO4 pil — LiFePO4 şarj edilebilir pil, Lityum-iyon fosfattan yapılmış ultra güvenilir hücrelerle 268 Wh kapasiteye sahiptir. Tasarım, daha iyi performans, daha iyi pil ömrü, daha az çevresel etki ve 2.500’e kadar yaşam döngüsü için uzun ömür anlamına gelir. Bu pil sistemi gerçekten mesafe kat ediyor.

Limanlar bolca — EB3A gibi taşınabilir bir elektrik santrali, doğal olarak, tabletler ve bilgisayarlardan küçük cihazlara ve ötesine kadar geniş bir cihaz yelpazesine güç sağlamak için kullanılacaktır. Yoldayken, kamptayken veya uzak bir yerdeyken, neye güç vermeniz gerektiğini asla bilemezsiniz. Bu istasyon, her ihtiyaç için yeterli bağlantı noktasına ve ardından bazılarına sahiptir. Pure Sine Wave AC çıkışı kendi başına optimum güç sağlar, ancak mevcut dokuz bağlantı noktası daha vardır: İki adet 600 Watt (toplam) AC çıkışı, 100 Watt’lık bir USB-C PD bağlantı noktası, iki adet 15 Watt’lık USB-A bağlantı noktası, iki DC5521 bağlantı noktası, bir kablosuz şarj pedi ve 12 Volt/10 Amper çakmak.

güneşe git – 200 Watt’lık entegre güneş enerjisi girişi, Bluetti PV120 veya PV200 güneş panellerini ücretsiz ve hazır güneş enerjisi ile şarj etmek için istediğiniz zaman bağlayabileceğiniz anlamına gelir. Bir PV200 paneli ile jeneratör sadece iki saat içinde tamamen şarj olur. Bu, yol gezileri, karavan kampları, vahşi doğa maceraları ve daha fazlası için mükemmeldir.

Dalgalanma invertörü – Akıllı 600 Watt/1.200 Watt’lık aşırı gerilim invertörü, bu kalibredeki bir cihaz için gülünç derecede hızlı şarj süreleri ve sizin için çok daha az arıza süresi sağlar.

Akıllı pil yönetimi — EB3A’nın kalbinde, nasıl kullanıldığını ve kısa devrelere, aşırı akımlara, aşırı voltajlara, aşırı yüklenmeye ve aşırı ısınmaya karşı koruma sağlamak için neler olduğunu izleyen Bluetti’nin Pil Yönetim Sistemi (BMS) bulunur. Daha az riskle daha fazla iç rahatlığınız var.

EB3A Solar Jeneratör başka nelere sahiptir?

Bir erkek ve bir çocuk, bir açık hava macerası sırasında akıllı güç yönetimine sahip Bluetti EB3A Güneş Jeneratörü kullanıyor.

Akıllı güç yönetimi, süper hızlı şarj ve çeşitli güç özellikleri etkileyici ancak EB3A’nın sunduğu her şey bu değil. İşte başka neler bekleyebilirsiniz:

  • Tamamen yükseltilmiş bir ekran
  • Gerçek zamanlı bilgi ve ölçümlerle Bluetti’nin sezgisel mobil uygulamasına erişim
  • Sadece 10 pound ağırlığında ultra taşınabilirlik
  • Güneş panelleri dahil çok sayıda uyumlu aksesuar ve donanım
  • Sınıfının en iyisi güç verimliliği ve güvenilirliği

Neden biri böyle taşınabilir bir elektrik santrali istesin ki?

Bir adam, bir Bluetti EB3A ile elektrik kesintisi sırasında mutfakta bir lambaya güç veriyor.

Yeterli madde işareti. Özellikler kulağa harika geliyor, ancak bu elektrik santralleri nasıl kullanılabilir? Bazı gerçek dünya senaryoları nelerdir? Sizi duyuyoruz ve pratiklik ve gerçekliğin genellikle teoriyi geride bıraktığı konusunda hemfikiriz.

Bunun gibi bir sistemin daha belirgin kullanımı, dışarıda olduğunuzda ve maceraya atıldığındadır. Buna kamp yapmak, balık tutmak, yol gezileri ve karavan seyahati, sırt çantasıyla gezmek dahildir – adını siz koyun. en EB3A taşınabilirve isteğe bağlı aksesuarlar da öyle, böylece onu yere indirebilir ve özellikle güneş panelleri kullanışlı olduğunda her yerden güç alabilirsiniz.

Ama herkes maceraperest değildir. Elektrik kesintileri, bu elektrik santrallerinin gerçekten kullanışlı olduğu bir başka mükemmel, talihsiz olay olsa da. Beklemedeki bir acil durum kaynağı olarak kullanabilirsiniz ve fırınlar veya dondurucular gibi büyük cihazlara güç sağlayamasa da, temel ihtiyaçlar için bol miktarda güç vardır. Güç tekrar açılıncaya kadar telefonunuzu, ışıklarınızı, radyolarınızı ve hatta daha küçük buzdolaplarınızı çalışır durumda tutabilirsiniz. Her zaman açık kalacak bir CPAP makinesine ihtiyacınız varsa, EB3A beklenmedik elektrik kesintilerinde bunu sağlayabilir.

Bir başka harika senaryo da bir açık hava etkinliği, toplantı veya parti sırasında. EB3A’yı ışıklara, projektörlere ve küçük elektronik cihazlara güç sağlamak veya müziğin devam etmesi için Bluetooth hoparlörlerini şarj etmek için kullanabilirsiniz. Ve göze hoş görünmeyen ve dağınık kablolar olmadığı için, hiç kimse, en azından denge çalışması yapmaları gerekmedikçe, takılıp düşmeyecek. EB3A ayrıca kameralara, drone’lara, medya ekipmanlarına vb. güç sağlayabilir.

Son olarak, bahçede – veya bir şantiyede – çalıştığınızı ve anında güce ihtiyacınız olduğunu, ancak mevcut kaynağınızı genişletmek için uzatma kablolarına veya sarf malzemelerine sahip olmadığınızı hayal edin. Projeyi zamanında tutmak için EB3A gibi bir şey yakalayabilirsiniz. Elektrikli el aletlerinizi, elektronik eşyalarınızı ve ilgili teçhizatınızı siteden ayrılmadan ve işinizi geciktirmeden hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.

EB3A Güneş Jeneratörü nereden alınır?

Bir kadın köpeğiyle kamp yaparken kullandığı Bluetti EB3A'yı kullanıyor.

Kontrol etmeye ve muhtemelen bir tane sipariş etmeye hazır mısınız? en Bluetti EB3A Güneş Jeneratörü şimdi erken kayıt fiyatlandırmasıyla mevcut, ancak bu fırsatlar sadece sınırlı bir süre için mevcuttur

  • EB3A – şimdi 249 dolar, 299 dolardı (%17 indirimli)
  • EB3A + PV200 Güneş Paneli – şimdi 649 dolardı, 798 dolardı (%19 indirimli)
  • EB3A + PV120 Güneş Paneli – şimdi 479 dolar, 598 dolardı (%20 indirimli)

İlk 48 saat içinde sipariş veren müşterilerimize ayrıca ücretsiz şarj kablosu ve güneş paneli şarj kablosu verilecektir.

Şimdi sipariş ver


genel-19