Sadece Haziran olmasına rağmen, son birkaç hafta içinde Samsung’un başladığını duyunca muhtemelen şok olmadınız. Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 yazılım geliştirme ve İkilinin ağustos ayında geniş çapta söylentileri dolaşan ortak resmi duyurusu öncesinde seri üretim.

Bu, neredeyse kesinlikle, dünyanın bir numaralı akıllı telefon satıcısının, söz konusu lansman etkinliğinin ne zaman gerçekleşeceği ve iki yeni nesil katlanabilir ürününün dünya çapında ne zaman satışa çıkacağı konusunda net planları olduğu anlamına geliyor.

Hedeflenen Ambalajdan Çıkarma tarihine yaklaştıkça, bileşen verimleri ve kalite testleri gibi şeylerden etkilenerek söz konusu planlar her zaman değişebilse de, bu büyük bir sürpriz olmamalı. Samsung’un şu anki sürüm programı az önce Jon Prosser tarafından sızdırıldı (başka kim?).

10 Ağustos ve 26 Ağustos tarihlerini kaydedin

YouTube hesabında kendini “akıllı insanlar için aptal videolar” ilan eden yaratıcısı Front Page Tech, yaptığı şeyi yapmaya geri döndü… Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4, ancak Galaxy Watch 5 ailesi için aynı zaman çizelgesi ve tüm bu cihazların tüm renk seçenekleri.

bu çok fazla içeriden bilgi ve her küçük ayrıntının şu an için dikkatle ele alınması gerekmesine rağmen, tüm hikaye Ağustos ayında ortaya çıkarsa gerçekten şaşırmazdık (birkaç gün ve bir veya iki renk adı verin veya alın).

Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliğinin şu anda 10 Ağustos’ta gerçekleşmesi bekleniyor, bu da ayın ikinci Çarşambası olacak. Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3, Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic, tahmin ettiğiniz gibi 11 Ağustos 2021’de resmileşti (ve ön siparişe açıldı), aynı zamanda ayın ikinci Çarşambasıydı.

Bu nedenle, Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4, Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro’nun duyurulması ve 10 Ağustos 2022’de ABD ön siparişlerini Ağustos’taki gerçek bir “lansman” öncesinde başlatması kesinlikle mantıklı. 26. Bu ayın son Perşembesi, unutmayın ve bu kötü çocukların öncülleri, aynı zamanda o ayın son Perşembesi olan 27 Ağustos 2021’de ticari olarak piyasaya sürüldü.

Yine de, henüz hiçbir şey taşa kazınmış değil, bu yüzden sadece güvenli tarafta olmak için, üretimin ne kadar iyi geliştiğine ve ilk küresel talebe bağlı olarak bu programın son saate kadar revize edilme olasılığını göz önünde bulundurmalısınız.

Renk cephesinde ne beklenir

Jon Prosser’ın bugün ne öngördüğüne ve hangi endüstri analistinin tahmin ettiğine bakmak Ross Young bir aydan biraz daha uzun bir süre önce tweet attı, hem Z Fold 4 hem de Z Flip 4 için oldukça etkileyici ve kesinlikle dolambaçlı bir kromatik denklemle baş başa kaldık.
Temel olarak, “hayalet siyah” ve bej, garantili seçenekler gibi görünüyor. Kuşkusuz göz alıcı bir yeşil tada (Prosser’a göre) ve muhtemelen daha sıkıcı bir gri renk tonuna (Ross Young’a göre) gelebilecek Galaxy Z Fold 4 güç merkezi.

Bu arada, her iki kaynak da Z Flip 4’ün toplam dört tonda boyanmasını bekliyor ve farklı şekilde adlandırılmalarına rağmen, muhtemelen aynı dört renkteler. Grafit (veya gri), “bora moru” (diğer bir deyişle açık menekşe), pembe altından (veya sadece altın) ve son fakat en az değil, mavi/açık maviden bahsediyoruz.

Prosser’ın istihbaratının güvenilir olduğu kanıtlanırsa, üç versiyonun tümü de hayali siyah ve gümüş boya işlerinde sunulmalıdır, küçük Galaxy Watch 5 de pembe altınla kaplanır ve Pro olmayan büyük cihaz “Safir” adlı üçüncü bir renk seçeneğiyle gelir. ” ve “mavimsi” olarak tanımlandı.

telefon-1