Oppo Reno 8Z 5G, Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu’nda (NBTC) görüldü ve bir rapora göre AB bildirisini geçti. Telefonun adının NBTC sertifikası tarafından onaylandığı söyleniyor. Söylentilere göre akıllı telefonun, Oppo’nun geçen ay Çin’de piyasaya sürdüğü Reno 8 Serisinin bir parçası olduğu tahmin ediliyor. Seri, Reno 8, Reno 8 Pro ve Reno 8 Pro+ akıllı telefonlardan oluşuyor. Raporlar ayrıca serinin yakında Avrupa’da piyasaya çıkması beklenen Oppo Reno 8 Lite 5G’ye de sahip olacağını gösteriyor.

göre bildiri MySmartPrice tarafından, hem NBTC hem de AB beyan platformlarında CPH2457 model numarasına sahip bir telefon tespit edildi. NBTC, akıllı telefonun adını Oppo Reno 8Z 5G olarak açıklarken, AB beyan platformu Oppo telefonun 33W şarj desteği ile 4.500mAh pil paketleyeceğini ortaya koyuyor. 5G akıllı telefonun Android 12 tabanlı ColorOS 12.1.1 üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Oppo Reno 8Z 5G’nin Reno 8, Reno 8 Pro ve Reno 8 Pro+ akıllı telefonlardan oluşan Oppo Reno 8 Serisinin bir parçası olduğu söyleniyor. Dizi geçtiğimiz ay Çin’de çıkış yaptı.

Haber, Oppo Reno 8 serisindeki bir başka söylentili telefon olan Oppo Reno 8 Lite 5G’nin sızdırılmasından birkaç gün sonra geldi. Telefonun yakında Avrupa’da piyasaya sürülmesi bekleniyor ve Hindistan’da gecikmeli bir çıkış olabilir. Telefonun iddia edilen özellikleri, bu yılın başlarında Tayland’da Mart ayında piyasaya sürülen Oppo Reno 7Z 5G’ye benziyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Realme GT Neo 3T Dragon Ball Z Sürümü Yakında Gelecek

genel-8