Hello Games, uzay oyununu roguelike bir oyuna dönüştüren ve adından da anlaşılacağı gibi bazı dev uzay balinalarını ekleyen yeni seferi No Man’s Sky Leviathan’ı duyurdu. Genişletme ücretsizdir ve yolcuları bellek parçaları aracılığıyla dağıtılan farklı hikaye içeriğiyle bir zaman döngüsünün içine hapseder. Hayatta kalma oyununun oyuncuları, fırkateyn filolarına organik bir katkı olarak itibari leviathanları da işe alabilirler.

Leviathan seferi bugün (25 Mayıs) başlıyor ve yaklaşık altı hafta sürecek. Maceraya atılan oyuncular, hayatta kalma modu zorluk ayarları uygulanmış bir zaman döngüsüne girerler. Roguelike açıklamasından beklendiği gibi, ölmek döngünün sıfırlanması anlamına gelecektir. Oyuncular ayrıca bir topluluk seferi başlatarak modu kooperatifte keşfedebilir.

Maceranın sonunda, ilerleme bir hayatta kalma modu kaydına dönüştürülür ve tüm aşama ödülleri, uzay anomalisinin cıva sentez arkadaşı kullanılarak kayıtlı oyunlarınızda kullanılabilir. Sunulan ödüller arasında geçici bir yıldız gemisi izi, küçük, krono-korunmuş bir bebek leviathan fırkateyni, uzay üssünüz için posterler ve “kozmik bir gezegeni yakalama arayışına takıntılı talihsiz bir gezginin giydiği gibi” şık bir mavi balina avcısı pelerini yer alıyor. leviathan.”

Yineleme Merkür’ün yakınındaki teleporter’dan erişilebilen öne çıkan topluluk üsleri de güncellendi, bu yüzden Kolezyum’un bu hayran rekreasyonu gibi No Man’s Sky topluluğunun sunduğu en etkileyici yapıları görmek için bunları kontrol ettiğinizden emin olun.

Leviathan keşif gezisi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Hello Games’in kurucusu Sean Murray, birçok yeni No Man’s Sky güncellemesinin yapım aşamasında olduğunu söylüyor, bu yüzden bu muhtemelen gördüğümüz son genişleme olmayacak. Örneğin, son No Man’s Sky Outlaws güncellemesi, oyuncuların kaçakçılık ve üstlenebilecekleri diğer gölgeli fırsatlarla uzay korsanı fantezilerini yaşamalarına izin veriyor.oyun-2