Google bize ne olduğunu gösterdi Pixel Watch, I/O konferansı sırasındaki gibi görünüyor ancak bu yıl içinde tam bir açıklama yapılacak. Sızıntılar ve söylentiler sayesinde ne bekleyeceğimize dair bir fikrimiz var ve şimdi saatin şarj cihazıyla ilgili bazı detaylar ortaya çıktı.
9to5Google Daha önce Bluetooth Özel İlgi Grubu’ndan (SIG) onay alan üç modelin (GQF4C, GBZ4S ve GWT9R) yanı sıra başka bir tanımlayıcının (G943M) FCC dosyalamalarında tespit edildiğini bildirdi.
GQF4C yalnızca Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı sunarken GBZ4S ve GWT9R ayrıca hücresel LTE bağlantısını da destekler.

Listeler ayrıca, Apple akıllı saatler de yapan Tayvanlı Compal Electronics’in, USB-C şarj kablosunun yanı sıra saati de üreteceğini ortaya koydu. Bu, saati şarj etmek için telefonunuzu kullanabileceğiniz anlamına gelir. Battery Share ters kablosuz şarj özelliği muhtemelen Pixel 5 ve sonraki modellerde de bir seçenek olacaktır.

Daha önceki raporlara göre, Pixel Watch bir 300mAh pil. Giyilebilir cihaz, görünüşe göre dört yıllık Samsung Exynos 9110 yongası tarafından desteklenecek, ancak söylentilere göre, bu bir endişe kaynağı olmamalı. yardımcı işlemci ve muhtemelen diğer Wear OS saatlerinden daha fazla RAM ve daha fazla depolama alanına sahip olacak ve bu da işleri hızlandırmaya yardımcı olacaktır.

Pixel Watch dairesel, kubbeli bir tasarıma sahiptir ve gezinme için dokunsal bir taç ve bir yan düğmeye sahiptir. Yenilenmiş bir arayüzle Wear OS 3’ün geliştirilmiş bir sürümünü çalıştıracak ve ayrıca bazı Fitbit özellikleri sunacak. Bu, yalnızca Android’e özel bir akıllı saat, yani iPhone ile çalışmayacak.

Google, premium fiyatlı bir ürün olacağını söyledi ancak özellikleri bilinmiyor. Daha fazla ayrıntı, daha önce Pixel 7 ile birlikte tanıtılacağı sonbaharda ortaya çıkacak.telefon-1