Reddedilmenin acısıyla mücadele ettiyseniz, yeni bir Skyrim modu, sanal bir güvenli alanda doğrudan reddedilme korkusuyla başa çıkmanıza olanak tanır. bu ‘Sürükleyici Reddetmeler’ jayserpa’dan mod, Bethesda’nın açık dünya RPG oyununa, soruyu sizinle aynı şekilde hissetmeyen birine sorarsanız, NPC’lerin kullanacağı ‘yaklaşık 100 yeni ses hattı’ ekler.

Mod yaratıcısı jayserpa, Riften’deki bir Rahibin Mara muskasını takmayı ve onların gözüne girmek için bir görevi yerine getirmeyi gerektiren evlilikte birinden elini istemek için standart koşulları değiştirmediklerini açıklıyor. Bunun yerine mod, NPC’lere muska takarken herhangi bir zamanda oyuncuyla ilgilenip ilgilenmediklerini sorma yeteneği ekler – şu anda (veya şimdiye kadar) kabul etmekle ilgilenip ilgilenmeyeceklerine bakılmaksızın.

Varsayılan olarak, Skyrim, zaten kabul edecek bir konumda olmadıkça, evlilik arzularınızı birisine ifade etmenize izin vermez, bu nedenle bu mod, sürece biraz daha fazla gerilim getirmelidir. Jayserpa’nın belirttiği gibi, “Mod, hangi NPC’lerin evet dediğini veya NPC’lerin evet dediğini değiştirmez, yalnızca hiçbir şey söyleyemeyecekleri her zaman için içerik ekler.”

Ses hatları 50 farklı ses türüne yayılıyor, yani beşinci Elder Scrolls oyununda yer alan hemen hemen her ses kapsanıyor. Ayrıca, bir NPC’nin oyuncuya yönelik eğilimine bağlı olarak yanıtların ciddiyetinde bazı farklılıklar vardır. Bazı karakterler sizi basit bir “hayır” veya “İlgilenmiyorum” diyerek geri çevirirken, diğerleri kahkahalara boğulabilir veya kendinizi utandırdığınızı söyleyebilir.

Sihirli soruyu cinsiyet, ırk veya türden bağımsız olarak herhangi bir uyumlu NPC’ye koyabilirsiniz – dilerseniz dağda yaşayan ejderha Paarthurnax ile şansınızı bile deneyebilirsiniz.

Tamriel’in ork popülasyonundan biriyle samimi olmak istiyorsanız, orkların dişlerini düzelten bir Skyrim modunu sevebilirsiniz. Yönetim size evlilikten daha çekici geliyorsa, Bethesda’nın RPG’sini ‘RTS for Skyrim’ moduyla bir şehir kurma oyununa da dönüştürebilirsiniz. Başka bir sürükleyici manzaraya adım atmayı seviyorsanız, 2022’de PC’deki en iyi açık dünya oyunlarına da sahibiz.oyun-2