Sonyiçin yıllık etkinlik Oyun istasyonu hayranları – PlayStation Days of Play – 25 Mayıs’ta başlayacak. Sony henüz resmi bir açıklama yapmadı. Bununla birlikte, bilgi, duyurudan önce sızdırılmış gibi görünen bir teaser paylaşan ve bu yılki PlayStation Days of Play etkinliğinin programını açıklayan bir Twitter kullanıcısı Wario64’ten geliyor.

Days of Play, müşterilerin oyunlarda, aksesuarlarda ve daha fazlasında büyük indirimlerden yararlanabileceği Sony’nin yıllık promosyon etkinliğidir. Sızdırılan teaser görüntüsüne göre Days of Play 25 Mayıs’ta başlıyor ve 8 Haziran’da sona eriyor. Ancak Sony’nin Day of Play tarihlerini resmi olarak ne zaman açıklayacağından emin değiliz.

Days of Play etkinliği sırasında, PlayStation 5’e özel şu oyunlarda büyük indirimler bekleyebiliriz: Örümcek Adam Miles Morales veya Demon’s Souls. Ancak son lansmanlarda çok fazla indirim beklemeyin. Gran Turismo, diğerleri arasında. Sony ayrıca abonelik hizmetlerinde bazı teklifler sunabilir. Geçen yıl olduğu gibi, Sony ücretsiz bir hafta sonu PS Artı Days of Play etkinliği sırasında PlayStation kullanıcılarına abonelik.

Etkinlik her zaman yılın en büyük promosyon satış etkinliklerinden biri olmuştur ve genellikle diğer yaz etkinliklerinin çevresinde her yıl yaz aylarında gerçekleşir. Ancak, büyük yaz etkinliklerinden biri olan E3, bu yıl için iptal edildi. Bu sırada, Microsoft vitrin olacak Xbox ve Bethesda Haziran ayında bu yıl için başlıklar. Ancak Sony’nin Slate of Play etkinliği hakkında henüz bir bilgi yok, ancak önümüzdeki Play Days of Play etkinliğinde bir veya iki duyuru bekleyebiliriz.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9