Polyphony Digital, Gran Turismo 7 için bir sonraki yamanın yakında çıkacağını ve oyuna yeni araçlar getireceğini duyurdu! Bu, Polyphony patronu Kazunori Yamauchi tarafından duyuruldu ve aynı zamanda bu yaklaşan Gran Turismo 7 güncellemesinde mevcut olacak bazı arabalara da ima etti.

Oyuncular bu oyun güncellemesinin yarın (23 Mayıs) başlamasını bekleyebilir, ancak henüz belirlenmiş bir tarih yok. Muhtemelen, çoğu oyun için çoğu oyun güncellemesinin yayınlandığı Salı ile Perşembe arasında bir gün olacak. Yamauchi’nin yeni araçlarla ilgili şimdi standart hale gelen silüet alayının eşlik ettiği aşağıdaki tweet’e göz atın.

Alay edilen arabalardan biri, Toyota GR010’dur. ilan edildi Daha önce Toyota tarafından Geldiği anlaşılan bir diğer otomobil ise 2014 yılında Özel Ekipman Pazarı Birliği (SEMA) fuarında Gran Turismo Ödülü’nü kazandığı için dahil edilen GoPro Rampage 1970 Camaro, ödülle aracın bir Gran Turismo’da dijital olarak yeniden yaratılmasıdır oyun.

Oyuncular, yeni arabaların yanı sıra olağan hata düzeltmeleri ve diğer şeyleri bekleyebilirler. Yeni bir parça eklenecek mi? Kesin diyemeyiz ama varsa da şaşırmayın. Umarım bu güncelleme, birkaç ay önce bir yama yayınlandıktan sonra olan oyunu bozmaz.

Yama yayınlandığında, okuyucularımıza bunu bildireceğimizden emin olacağız. Çıktığında en son yamayı öğrenmek için Gran Turismo 7 oyun merkezimize yer işareti koyun.

Teşekkürler, GTplanet!

oyun-6