Sonunda Pixel 6a’yı aldınız. Yeni gösterişli gadget’ınızı şarj ederken iyi şanslar. 2022 ve hiç kimse kutuda varsayılan olarak bir şarj tuğlası alma zevkini alamaz. Bu nedenle, kullanıcılar artık piyasadaki sayısız seçenek arasında gezinmek zorunda kalacaklar.

Referans olarak, Pixel 6a, 18 W’a kadar kablolu şarj hızlarını destekler ve USB-C PD (güç dağıtımı) 3.0 ile uyumludur. Kulağa ağız dolusu geliyorsa, endişelenme. Neyse ki, biz PhoneArena’da sizi koruduk ve en iyi seçeneklerin tümünü bir araya getirdik.

Anker 511 Şarj Cihazı (Nano Pro)

Sınıfının en iyisi sağlayıcılardan biri olan Anker’den gelen bu şarj cihazı, Pixel 6a için çok yönlü ideal bir seçenektir. 20W’a kadar (Pixel 6a’nın maksimum 18W’sinin üzerinde) hızları barındırabilir ve gelişmiş güvenlik seçenekleriyle birlikte gelir. Cihaz, mükemmel yapı kalitesine, çeşitli renk seçeneklerine, kompakt bir tasarıma sahiptir ve 18 ay garantilidir. Sonuç olarak, Anker 511 (Nano Pro), bir şarj cihazından isteyebileceğiniz her şeyi çok makul bir fiyata masaya getiriyor.

Anker 521 Şarj Cihazı (Nano Pro)

Bir bağlantı noktası sizin için kesmezse, anlıyoruz – daha fazlası daha fazladır. Bu nedenle, bir kez daha Anker’den bu teklif – Anker 521 (Nano Pro), şarj cihazından biraz daha sıkmak isteyenler için idealdir. Birçok açıdan şarj cihazı önceki seçenekle neredeyse aynıdır – aynı maksimum şarj hızına, güvenlik seçeneklerine ve üstün yapı kalitesine sahiptir. Ancak yapabileceği şey, aynı anda iki cihazı USB-C üzerinden şarj etmektir. Tek dezavantajı, şarj cihazının biraz hantal olması ve bu da seyahat ederken sıkıntı yaratabiliyor. Anker 521 Şarj Cihazı 18 ay garantilidir.

Google 30W USB-C Güç Adaptörü

Akıllı telefon üreticilerinin şirket varsayılan şarj cihazları biraz pahalı olma eğilimindedir, ancak yine de bir tane eklemeye karar verdik. Google 30W USB-C Güç Adaptörü (tam anlamıyla) Pixel 6a için yapılmıştır ve kullanıcılar Google’a bağlı kalmak isterse, bu şarj cihazı onlara mükemmel şekilde uymalıdır. Şarj cihazı övülecek bir şey olmasa da – plastikten yapılmıştır ve herhangi bir açıdan özellikle istisnai değildir – sağlam bir seçenektir. Google’ın önceki nesil Pikseller için 18W şarj cihazı sunmasına rağmen, yalnızca ikincisi PD 3.0’ı desteklediğinden, kullanıcıların yine de 30W seçeneğini seçmeleri teşvik ediliyor. Şarj cihazı biraz dik 25 USD’den geliyor, ancak en azından Google logosunu alıyorsunuz. satın alabilirsiniz Google 30W USB-C Güç Adaptörü burada.

Spigen ArcStation Pro 40W Duvar Şarj Cihazı

Kullanıcıların göz önünde bulundurması gereken bir başka harika seçenek de Spigen ArcStation Pro 40W Duvar Şarj Cihazıdır. Kağıt üzerinde, adaptör aslında Anker 521 ile aynı anda 2 cihazın aynı anda 20W şarj edilmesini destekliyor, ancak bahsetmeye değer başka bir nokta daha var. Yalnızca bir bağlantı noktası kullanılıyorsa, şarj hızı 30W’a yükselir ve bu adaptörün dizüstü bilgisayarınızı ve mobil cihazlarınızı etkin bir şekilde şarj etmesini sağlar. Cihaz 2 yıl garantilidir ve beyaz ve siyah olmak üzere iki renkte sunulur.

Ugreen Nexode 100W Şarj Cihazı

Son olarak, ancak kesinlikle en az değil, saf güç arayanlar için Ugreen Nexode 100W Şarj Cihazı, en iddialı kullanıcı taleplerini bile karşılayacaktır. Bir değil, iki değil, ikisi 100 W’a kadar şarj hızlarını destekleyen toplam 3 USB-C bağlantı noktası. 22,5 W ile sınırlandırılmış üçüncü USB-C bağlantı noktası bile Pixel’in izin verdiği maksimum değeri aşıyor. 6a destekleyebilir. Ayrıca cihaz, maksimum 100W şarj hızına sahip özel bir USB-A bağlantı noktası ile birlikte gelir. USB-A yok olma eşiğinde olsa bile, uyumlu bir şarj cihazına sahip olmanın ne zaman işe yarayacağını kimse bilmiyor. Akıllı telefonunuzu, tabletinizi, dizüstü bilgisayarınızı ve üçüncü bir cihazı aynı anda şarj edebilecek bir şarj cihazı arıyorsanız, başka yere bakmayın.

Bu seçimler, hiçbir şekilde piyasadaki tüm iyi şarj cihazlarının kapsamlı bir listesi değildir. Yine de, herkes için küçük bir şey var.telefon-1