Mobil RPG’yi vur My Hero Academia: En Güçlü Kahraman oyunun lansmanının birinci yıl dönümünü, merakla beklenen yeni karakter Suneater’ın çıkışı, devasa oyuncu ödülleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda oyun içi etkinlikle kutluyor. Dünya çapında 13 milyondan fazla indirilen oyun, hit anime My Hero Academia’ya dayanıyor. Mobil MMORPG, 2021’de büyük bir hayran heyecanı için lansman haftasında Amerika Birleşik Devletleri’nde bir numaralı genel Uygulama haline geldi.

Oyuncular aşağıdaki yıldönümü kutlamalarını bekleyebilir:

  • Suneater Sınırlı Süreli ve EX Card İşe Alım – Özel etkinlik sırasında, oyuncular güçlü kahraman Suneater’ı (UA lise öğrencisi Tamaki Amajiki) işe alabilir ve yollarına çıkan tüm kötü adamlarla savaşmak için güçlü tuhaf Manifest’ini kullanabilirler. Suneater etkinlikleri 18 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri ​​arasındadır.
  • Yıldönümü İşe Alım – Oyuncular artık neredeyse tüm karakterlerin alınmasına izin veren özel bir yıldönümü etkinliği aracılığıyla nihai kahraman ekibini oluşturabilir! Bu etkinlik 18 Mayıs – 14 Haziran tarihleri ​​arasında geçerlidir.
  • Yıldönümü Giriş Etkinliği – 18 Mayıs – 14 Haziran tarihleri ​​arasında oyuna giriş yapan tüm oyuncular Günlük Yıl Dönümü Acemi Biletleri kazanacak. Oyuncular ayrıca, her Çarşamba oyun içi posta yoluyla, bir sonraki hafta boyunca talep edilebilecek 10 Yıldönümü Üye Girişi Bileti alacaklar.
  • Ek Yıldönümü Kutlamaları – Oyuncular, büyük ödüller için oynanabilecek yeni bir boşta AFK oyun moduna ek olarak, günlük etkinliklerin ve özel bir Unvanın kilidini açan yeni bir oyun modunun keyfini çıkarabilirler. Oyuncular ayrıca, oyuncuların jetonları ödüller için takas edebilecekleri bir yıldönümü jeton takas etkinliği bekleyebilirler. Bu etkinlikler 18 Mayıs-14 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

My Hero Academia: The Strongest Hero, küresel anime markasının interaktif bölümü olan Crunchyroll Games tarafından yayınlandı. Oyun, oyuncuları animeden 20’den fazla oynanabilir karakterle Midoriya ve arkadaşlarının dünyasına taşıyor. Oyun 2021’de piyasaya sürüldüğünde, bir hafta boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nde bir numaralı genel uygulama oldu ve altı ay içinde mobil MMORPG’lerde %600’den fazla büyüme sağladı.

My Hero Academia: The Strongest Hero, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Karayipler ve İskandinavya’da İngilizce olarak oyunculara sunulmaktadır. Hayranlar şimdi ziyaret ederek oyunu indirebilir https://got.cr/mhatsh_crpr.

My Hero Academia, Kohei Horikoshi’nin mangasına dayanan ve süper güçlerin veya “Tuhaflıkların” sıradan hale geldiği bir evrende yaşayan genç Izuku Midoriya’nın hikayesini anlatan, hit anime dizisidir. Midoriya, Quirks olmadan doğmasına rağmen bir kahraman olmayı hayal ediyor. Arkadaşların, ailenin ve kahramanların yardımıyla Midoriya, yolculuğunun başladığı eğitimde prestijli kahramanlar lisesine kabul edilir. My Hero Academia, bones inc tarafından canlandırılmıştır. ve tam katalog şimdi Crunchyroll’da mevcuttur.

Kaynak: Basın Bülteni

Yazar hakkında


oyun-4