House Flipper’dan ilham alan ve YouTube kişiliğinin gösterdiği Aramızda modu SSundae popüler sosyal kesinti oyununu rekabetçi House Flipper tarzında bir mahalle yenileme simülatörüne dönüştürüyor. Oyuncular para için görevleri tamamlamayı ve kendi evlerini inşa etmek için yeterli kaynak toplamayı hedefliyor. Bu arada, ‘zengin adam’ rolünü üstlenen ‘sahtekar’ oyuncu, oyuncuların evlerini yıkmayı ve onları öldürmeyi veya haritadan çıkarmayı hedefliyor.

Şu anda şirketi DoubleJump tarafından geliştirilmekte olan ve henüz kamuya açık olmayan modu gösteren videosunda SSundee, kapitalist sahtekar olarak adlandırılıyor. Silindir şapkalı ve kuyruklu, tek gözlüklü, spor yapan bir figür olarak gerçek formunu ortaya çıkardıktan sonra, haritayı kurar ve diğer oyuncular arasında kaosa neden olur.

Aramızda normal bir oyun gibi, oyuncular çeşitli görevleri tamamlamalıdır – burada bakımı ve onarımı yapılacak bir gemi yoktur, bunun yerine ödeme almak için tamamlanması gereken işler vardır. Bunlar, bir benzin istasyonunda arabaları doldurmak ve bir tabana domates, peynir ve biber dilimlerini tokatlayarak pizza yapmaktır. Bu işleri tamamlamak, oyunculara bir arsa satın almak ve hayalinizdeki evin inşaatına başlamak için haritada bulunan tahta, çivi ve çimento ile birlikte kullanılabilecek para kazandırır.

Bununla birlikte, seçilmiş kapitalist, bu ilerlemeyi bozmak ve yok etmek için ellerinde muazzam bir araç zenginliğine sahiptir. Oyun ilerledikçe, SSundee oyuncuları yerinde tutmak için beton döküyor, yapım aşamasındaki evlerin ahşap çerçevelerini ateşe veriyor, Belediye Başkanını insanları topraklarından tahliye etmesi için çağırıyor ve hatta bitirmek için oyuncuların başlarına meteorlar düşürüyor. muhteşem bir şekilde.

Bu mod henüz herkese açık görünmese de, şu anda elinize alabileceğiniz en iyi Aramızdaki modların tümüne sahibiz. Bu modun temel aldığı oyunun daha fazlasını oynamayı tercih ediyorsanız, House Flipper’ın gelecek yıl devam edeceğini bilmek sizi memnun edecektir.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.oyun-2