Palworld için oyunun renkli dünyasını, Pokemon’dan ilham alan yaratıkları ve onları bastırmak için kesilmiş bir av tüfeğini nasıl kullanabileceğinizi gösteren yeni bir fragman çevrimiçi olarak yayınlandı.

Uçsuz bucaksız bir dünyada hayatta kalma tekniklerine sahip çok oyunculu bir oyun olarak tanımlanan yeni fragman, araziyi nasıl keşfedeceğinize, Dostlarınızı sizin için yapılar inşa etmek için nasıl kullanacağınıza ve vahşi Dostları bir okla nasıl bayıltacağınıza hızlı bir bakış sunuyor. kafaya – muhtemelen kalıcı olarak.

Bir Dostu ele geçirdikten sonra, onları dışarıda sizin için mutlu bir şekilde yapılar inşa edecekleri sözleşmeli köleliğe koyabilirsiniz ya da günlerinin geri kalanını geçirecekleri bir fabrikaya kilitleyebilirsiniz. otomatik saldırı tüfeklerini bir araya getiren bir montaj hattında.

Palworld’ün geliştiricisi PocketPair, Pokemon With Guns oyunu için henüz bir çıkış tarihi açıklamadı. ama Steam sayfasına göre2022’de bir ara çıkacak.

Yakında çıkacak diğer büyüleyici oyunlar için bu yıl Wholesome Direct canlı yayınını ayarlayabilirsiniz. Haziran, birden fazla yayıncının ürünlerini sergileyeceği yeni açıklamalar için yoğun bir ay olacak ve onları ne zaman izleyebileceğinizi görmek için GameSpot’un E3 Değil Basın Konferansı programına göz atabilirsiniz.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1