Japonya doğumlu ve ödüllü şarkıcı-söz yazarı Ayaka (Mossan), “” başlıklı en yeni single’ını yayınlamaya hazırlanıyor.Bana geri gel” 17 Haziran’da çıkıyor. Bu pop single, bu yılın başlarında “Not Ready” single’ının yayınlanmasından sonra geliyor.

“Come Back To Me”, Ayaka ve babasının, Ayaka 10 yaşındayken aniden vefat etmesinin hikayesini anlatıyor. Birlikte yaşadıkları anıları, şarkının Japonca kısımlarıyla anlatıyor. Ayaka onunla ne yaptığını aklında hatırlasa da, duygularını karışık olarak tanımlıyor. Ayaka, birlikte geçirdikleri zamanı anmak için, babası plak hayranı olduğu için gelecekte single için bir plak yaratma planlarıyla “Come Back To Me”yi bir araya getirdi.

R&B-bağcıklı melodi, Ayaka’nın yürekten şarkı sözleri tarafından taşınan, pırıltılı pop sesleri ve bir bas gitarı vurgulayan sabit bir vuruşla taşınan yumuşak bir tona sahiptir. Ayaka, tümü Ayaka’nın genel sesiyle birleşen rahat bir vibe ile R&B ve pop müzik yaratır. Yaklaşan bir performans için Japonya’yı ziyaret etmeyi planlıyor. Kyobashi Yedi Gün, canlı yayın – ve memleketi Osaka, Japonya’daki eserlerde ve performanslarda vinil ile yıl boyunca daha fazla müzik yaratın.

Kaynak: Basın Bülteni

Yazar hakkında






oyun-4