Tom Cruise’un yedinci bölümünün ilk tam fragmanı İmkansız görev franchise sosyal medyaya sızmış gibi görünüyor.

Twitter, Cumartesi öğleden sonra görünen – ve daha önce yayınlanmamış olan – olaydan sonra çalkalandı. Görevimiz Tehlike 7 — Ölü Hesaplaşma: Kısım 1 treyler yayılmaya başladı. Geçen ay CinemaCon’da filmin bir fragmanı gösterilmişti.

Paramount Pictures, iki dakikalık bölümü resmi olarak çevrimiçi yayınlamış gibi görünmüyor. Stüdyo temsilcileri, birden fazla yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Hollywood Muhabiri bu makalede görünen sızdırılmış görüntüleri içermiyor. Fragmanı içeren birden fazla tweet, o zamandan beri videolarını devre dışı bıraktı ve bir Twitter mesajı “telif hakkı sahibinin bir raporuna” atıfta bulundu.

Paramount filmi olan Cruise Top Gun: Maverick 27 Mayıs’ta sinemalarda, 28 Nisan’da stüdyonun CinemaCon sunumu sırasında oynatılan bir video mesajında ​​yer aldı. Görüntüler sırasında yedinci filmin tam adını duyurdu. İmkansız görev film.

Seride Ethan Hunt’ı oynayan yıldız, yurtdışında çekimler yapması nedeniyle Las Vegas etkinliğine bizzat katılamayacağını açıkladı. Antika bir uçakta otururken videoda “Keşke yanında olabilseydim” dedi. “Ekstra gürültü için üzgünüm. Gördüğünüz gibi, son taksitini çekiyoruz. İmkansız görev.”

Yönetmen Christopher McQuarrie’nin son derece popüler aksiyon serisindeki son filmi 14 Temmuz 2023’te vizyona girecek. Serinin bir sonraki filminin 28 Haziran 2024’te vizyona girmesi bekleniyor.sinema-2