Yakın tarihli bir özel röportajda, Norman Reedus’un istemeden Death Stranding 2’yi doğruladığı ve şu anda geliştirme aşamasında olduğu görülüyor. Aylar önce daha önceki bir rapor, devam filminin şu anda müzakerelerde olduğunu ortaya koydu, ancak şimdi oyunun neredeyse onaylandığı görülüyor. Röportaj tam olarak video oyunlarıyla ilgili olmasa da, Norman Reedus, Hideo Kojima’nın yaklaşan devam filmini gündeme getiren mevcut projeleri hakkında daha fazla bilgi paylaştı.

Röportaj Leo Edit’ten geliyor ve aşağıdaki transkripti kontrol edebilirsiniz:

S: Pekala, kitabı devam ettirdiniz, son sezon çıkıyor, ardından yan bölüm ve çekim yapıyorsunuz. Ölüm Bükücüvideo oyunu.

NR: İkinciye daha yeni başladık.

İşte aldın. Röportajın geri kalanı çoğunlukla Reedus’un diğer projelerinin yolunu izliyor, ancak hayranlar Death Stranding 2’nin gerçekten geliştirilme aşamasında olduğunu bilmekten memnun olacaklar. Görünüşe bakılırsa, geliştirme yeni başlıyor gibi görünüyor ki bu en hafif tabirle ilginç. Son haberlere göre Kojima Productions şu anda iki farklı proje üstleniyor ve Death Stranding devam filmi bunlardan biriyse, diğerinin ne olduğunu tahmin etmek ilginç olacak.

Bu arada, Kojima Productions’ın gelecekteki iki projesi hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Kaynak: Aslan Düzenleoyun-6