Eve’in HomeKit Secure Video ile çalışan yeni dış mekan kamerası sonunda akıllı eviniz için hazır! Güvenlik kamerası, Apple’ın HomeKit altyapısıyla uyumlu, entegre projektörlü ilk modeldir. Tüm kayıtlar, üçüncü taraf sunucularla iletişim olmaksızın Apple’ın altyapısında özel olarak saklanır.

  • Eve Outdoor Cam, Apple’ın HomeKit’ini kullanan ilk projektör kamerasıdır.
  • Eve güvenlik kameralarını kullanmak için bir iCloud+ aboneliği gereklidir
  • Eve Outdoor Cam ve Indoor Cam, 249 Euro’dan çevrimiçi olarak mevcuttur.

Eve Outdoor Cam Özellikleri

Eve Outdoor Cam, üreticinin yalnızca Apple’ın HomeKit Secure Video’sunu destekleyen ilk kamerası değil. Eve Cam adlı kapalı kardeşi bu yılın başlarında piyasaya sürüldü. Dış mekan kamerası IP55 sertifikalıdır ve kısılabilir bir fara, metal bir muhafazaya ve daha geniş bir görüş alanına sahiptir.

Üretici Eve, kameranın insanlardan, evcil hayvanlardan, araçlardan ve paketlerden gelen her türlü etkinliği algılayıp kaydedebileceğini iddia ediyor. Kaydedilen görüntü daha sonra Home Pod’unuz veya Apple TV’niz aracılığıyla iCloud’a gönderilir. 1080p’de saniyede 24 kare hızında kaydedilen video görüntüleri iPhone’daki Ev uygulamasında görüntülenebilir, iPad veya MacBook görüntülenebilir ve indirilebilir. Son 10 günün kursuna ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca akıllı ışıklar veya alarmlar gibi diğer akıllı cihazları da entegre edebilir.

Eve Cam iç mekan akıllı kamerası 1080p video kaydeder ve kızılötesi hareket algılama özelliğine sahiptir. / © Havva

HomeKit sistemini kullanmak için bir iCloud+ abonelik planına ihtiyacınız vardır. 50 GB depolama planı ile kamerayı bağlayabilirsiniz. Hatta 200 GB abonelik ile en fazla beş kamera bağlayabilirsiniz. Sınırsız sayıda kamera kullanmak istiyorsanız, 2 TB varyantına yükseltme yapmanız gerekir.

Eve kameraların fiyatları ve bulunabilirliği

Yeni Eve Outdoor Cam ve Indoor Cam çeşitleri şirketin çevrimiçi mağazasında mevcuttur. Almanya’da akıllı güvenlik kameralarını Amazon’da 249 Euro ve 149 Euro karşılığında satın alabilirsiniz.

Eve’in yeni güvenlik kamerası hakkında ne düşünüyorsunuz? Akıllı evinizin temeli olarak HomeKit kullanıyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27