Eternal Threads, Cosmonaut Studios ve Secret Mode’dan zamanı büken bir anlatı macerasıdır. Sadece PC için çıkarken konsol sürümleri bu yıl çıkacak. Bu, doğrusal olmayan, sanal bir anlatı bulmaca macerasıdır ve oyuncular, sonuçlarla da yüzleşirken zamanı “düzeltmek” zorunda kalacaklar. Eternal Threads PC sürümü şu anda Steam’de mevcut.

Eternal Threads şimdi PC’de

Bize sadece dünyaya değil, oynanışa da oldukça iyi bir bakış sunan Eternal Threads’in lansman fragmanına göz atın. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eternal Threads’de, bir zaman akışında yolsuzluğu düzeltmekle görevlendirilen Operative 43 olarak oynayacaksınız. Bu İngiltere’de geçiyor ve 2015’e geri gönderiliyorsunuz. Burada altı kişinin hayatına mal olan bir ev yangınını araştıracaksınız. Oyuncular sadece zaman akışını düzeltmekle kalmayacak, aynı zamanda herkesi kurtarmak ve yangından sağ çıkmayı başardıklarından emin olmak zorunda kalacaklar.

Oyuncular zaman çizelgesi üzerinde tam kontrole sahiptir ve aynı senaryoları birden çok kez geçebilir ve gerçekten ne yapmaları gerektiğini anlayabilirler. Bir şeyi çözmek başka bir şeyi mahvedebilir, bu yüzden tüm yolsuzluğu çözmek için zaman çizelgesiyle uğraşmaya devam etmeniz gerekecek.

Steam’de Ebedi Konular

Oyunu doğrudan adresinden satın alabilirsiniz. Aşağıdaki linkte Steam. lansman indirimi var %10 aynı zamanda, bitecek olan 26 Mayıs 2022.

Eternal Threads Sistem Gereksinimleri

Oyunu PC’de oynamak için aşağıdaki özelliklere ihtiyacınız var.

Ebedi Konular Minimum Gereksinimler

  • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: AMD FX 6300 X6 / Intel Core i5-3570K
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafikler: 2 GB VRAM, Radeon 7870 / GeForce GTX 660
  • DirectX: Sürüm 11

Başlık çok zorlayıcı değildir ve çeşitli sistemlerde iyi çalışmalıdır. Mağaza sayfası önerilen gereksinimleri listelemiyor, ancak RTX 3060’ımda 1440p’de kolayca oynamayı başardım.

Ebedi Konulara göz atacak mısın? Şimdiye kadar ne düşündüğünüzü bize bildirin ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.oyun-5