Oyuncular kemirgenlerinden alabildikleri her gramı tıraş etmeye çalışırken kablosuz bir oyun faresi bulmak hiç de kolay değil, ancak Razer Viper Ultimate her iki dünyanın da en iyisini sunuyor. Chroma RGB aydınlatmasını kapatmanın bir sakıncası yoksa 70 saate kadar dayanan bir pile sahip olan bu tıklayıcı, yalnızca 74 gram ağırlığıyla avucunuzun içinde oturuyor ve şu anda Amazon’da şimdiye kadarki en ucuzu.

Hızlı davranırsanız, Razer Viper Ultimate’ı MSRP’nin neredeyse yarısı olan 79,99 $ karşılığında alabilirsiniz. Evet, oyun faresini şu anda Best Buy’da 69,99 $ fiyat etiketiyle daha da ucuza bulabilirsiniz, ancak önemli bir fark var: Bu fare şarj yuvasıyla birlikte geliyor ve ekstra on dolara değer.

Şarj yuvası sadece iyi görünmekle kalmaz, kurulumunuzu RGB aydınlatma ile birleştirir ve kemirgeninizi meyve suyu verirken bir gösteri parçası olarak destekler, aynı zamanda cihazınızın pil ömrünün iyi bir göstergesidir. Razer, kalan pil ömrünün yüzdesini belirtmek için bir trafik ışığı sistemi kullanır ve kabloluyken cihazın kendisindeki Razer logosunu kullanabilseniz de, standı kullanarak odanın karşısından fark etmek çok daha kolaydır.

Kaputun altında 20.000 DPI optik sensör, tercih ettiğiniz ayarları hatırlamak için beş yerleşik bellek profili ve Razer Hyperspeed teknolojisi var. İkincisi, gecikme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı ve tüm kablosuz Razer çevre birimlerinizi tek bir girişle bağlayabileceğiniz anlamına gelir – artık en iyi oyun anakartındaki USB yuvalarını doldurmanıza gerek yok.

Fiyatları kontrol et

En azından yepyeni Razer Viper V2 Pro’yu deneyene kadar şu anda FPS oyunları için en iyi kablosuz oyun faresi olduğunu düşünüyoruz. Er ya da geç elinize almak istiyorsanız, Amazon Prime’a abone olun. Sadece siparişinizin teslimat süresini hızlandırmakla kalmayacak, aynı zamanda Twitch Prime’ın sunduğu tüm oyunların ve güzelliklerin avantajlarından da yararlanacaksınız.oyun-2