DNF Duel, karakterlerin, açık betaların ve fragmanların yarı yarıya yayınlanmasıyla lansmanına bir aydan biraz daha uzun bir süre kaldığı için piyasaya sürülmeye yaklaşıyor. Son zamanlarda, örneğin, oyun Ghostblade gibi karakterleri gösterdi. Bugünün güncellemesi, kadroya daha az ve ham oyun dışında içeriğe daha fazla ve yerel veya çevrimiçi oyun dışındaki çeşitli özelliklere daha fazla odaklanıyor.

Bugün Nexon, Eighting Co., Neople ve Arc System Works’ün bir tanıtım fragmanı var, ancak bu oyunun hikaye modu için. Gerçekten de, bu oyunda bir Öykü Modu olacak Bu mod, DNF Düellosu’nun 2021’in ikinci yarısı boyunca şu ana kadar fragmanları göstermesi veya bombardımanından bu yana son derece sessiz tutuldu. Her neyse, Öykü Modu fragmanı burada ve aşağıdan izleyebilirsiniz.

Arc System Works Tarafından Açıklanan PlayStation için DNF Duel İkinci Açık Beta

Oyunun Öykü Modu, BlazBlue oyunlarınınkine benzer bir görsel sunumla, oyunun oynanabilir karakterlerinin hepsini olmasa da çoğunu kendi maceralarını yaşayacak gibi görünüyor. King of Fighters XV) veya sinematik bir hikaye moduysa (Guilty Gear Strive’a benzer), bu fragman aracılığıyla açıklanmadı.

En yeni DNF Duel fragmanındaki diğer parçalar, oyuncuların muhtemelen çevrimiçi maçlardan veya zorluklardan elde ettikleri oyun içi para birimini oyun içi kozmetikler, oyun müziği ve daha fazla öğe satın almak için harcamalarına olanak tanıyan bir Galeri modunu içerir. Bu, oyuncuların tamamlamaya çalışması için bir yan proje olarak oldukça hoş karşılandı.

Son olarak, oyunun menülerinde, neler olup bittiğini bilmeyen oyuncuları hikaye açısından hızlandırmak için oldukça farklı bir Lore bölümü var. Bu Sözlük modu, oyuncuların oyunu daha iyi anlamasına yardımcı olmalıdır.

Açıkçası, bu şeylerin oyunun genel oynanışıyla pek bir ilgisi yok, ama yine de hoş karşılanırlar. DNF Duel, 28 Haziran 2022’de PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürülecek.genel-17