Apple, geçen yıl minimal tasarım değişiklikleriyle bir saat ortaya çıkararak sızıntı yapanlar hakkında bir numara yaptı. İçeridekilere karşı adil olmak gerekirse, Apple duyurana kadar hiçbir şey resmi değil. Her neyse, bahşiş verenlerin düşündüğü tasarım Apple Watch Series 7, aslında Görünüşe göre Series 8’i izleyin.

Çok sayıda rapor, Apple Watch Series 7’nin düz kenarlı bir tasarıma sahip olacağını, ancak bunun gerçekleşmediğini ve saatin bunun yerine daha yuvarlak kenarlar ve daha büyük bir ekranla geldiğini söyledi. KaridesElmaProiPhone 14 Pro’nun yeniden tasarımı hakkında ilk konuşan kişi olan ve nispeten yeni bir sızıntı olan olay yerinde, kaynaklarından gelecekteki bir Apple Watch modelinin, muhtemelen Series 8’in düz bir cam içerebileceğini duydu.

Geçen yıl duyurulmamış düz ekranlı bir Apple Watch modeli hakkında haber yaparken, FrontPageTech yeni tasarımın 7 için değil de Watch Series 8 için olabileceğinden bahsetmişti ve tam olarak öyle oldu. Şimdi bize saatin nasıl görünebileceğinin bir önizlemesini vermek için yeni görüntüler oluşturdular. Daha düz ekran ve kenarlar, giyilebilir cihaza daha rafine bir görünüm kazandırıyor ve kesinlikle yeni tasarımı kazıyoruz. Yuvarlak bir saat tercih ederseniz, Google Pixel Watch sizin için olabilir.

Raporlar, Watch Series 8’in gelişmiş atriyal fibrilasyon izlemesinin yanı sıra bir vücut ısısı sensörü sunabileceğini söyledi. Giyilebilir cihaz, pil ömrünü ve uydu bağlantısını iyileştirmek için yeni bir düşük güç modunun yanı sıra yeni saat yüzleri ve egzersiz türleri de sunabilir.

Saat bildirildi olacak üç boyutta mevcuttur ve bir bütçe modeli ve sporculara yönelik sağlam bir varyant eşlik edebilir. Muhtemelen Eylül ayında iPhone 14 serisi ile birlikte duyurulacak.telefon-1