görünmez adam uygun

Ekran görüntüsü: 20th Century Stüdyoları/YouTube

2003’ten beri Olağanüstü Beyler Ligi film bir franchise için verimli olmadı, Twentieth Century Studios ile akış rotasına gitmeyi tercih ediyor Hulu. denemeler oldu televizyon şovları daha önce, özellikle 2013’te bir pilotu geçemeyen birhatta başka bir filmfakat mülk, kalkınma cehenneminden adil payını gördü. Çizgi roman yaratıcısı olup olmadığını merak edebilir Alan Moore ve Hollywood madenciliğine karşı duyduğu hoşnutsuzluk, çalışmalarının bununla bir ilgisi olabilir.

Tarafından bildirildiği gibi, başka bir girişim daha gidiyor en hollywood muhabiri, bu aslında olabilir. Bu sefer Hulu’da bir özellik yazar Justin Haythe’den (Kızıl Serçe), en son kim deneyecek beğenilen çizgi romanı uyarlamak için (tekrar) itibaren yazar Moore ve sanatçı Kevin O’Neill. Yapımcı Don Murphy 2003 filmi—başrol geç Sean Connery emekli olmadan önceki son filminde—bu yeni çekimi yapmak için geri dönüyor.

2003 yılında, edebi süper kahraman takım filmi ayrıca Stuart Townsend’i Dorian Gray, Shane West’i Tom Sawyer (çizgi romanda olmayan bir karakter) olarak öne çıkardı. filme eklendi) ve Peta Wilson, Mina Harker rolünde. İ2015’te yapımcı John Davis, L’nin kadın merkezli bir versiyonunu yapmakla ilgilendi.Mina Harker karakteri ile farklı bir ekibe ve açıkçası hiç yerden kalkmayan yepyeni bir oyuncu kadrosuna liderlik ediyor.. THR’ye göre, “sKaynaklarımız, Haythe ve şirketin çekimleri için temel çizgi romanlara geri döndüklerini söylüyor.” Size bu son haberle ilgili daha fazla haber getireceğiz Olağanüstü Beyler Ligi yeniden başlatma girişimi olarak ve ne zaman öğreniriz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7