Samsung Elektronik A.Ş. Ltd. ve DISH Network Corporation (NYSE: DISH), 5G radyo ve SMART 5G to DISH Wireless ile ilgili geniş bir uygulama yelpazesi sunan Samsung Electronics şirketine bağlıdır. Samsung firmasında RAN (vRAN) radyo modüllerinin ve standart O-RAN 5G firmalarının sanallaştırılması da dahil olmak üzere çalışmak istediğiniz firmayı seçmeniz önemlidir.

Samsung’un 5G şirketi, tasarımının tasarımında bütünleyici bir rol geliştirerek, ona ulusal tasarımımızın belirlenmesinde ve programlama, özelleştirme ve tasarım değişiklikleri için tasarım araçlarının geliştirilmesinde esneklik kazandırdı. – John Swieringa, DISH Kablosuz Operasyonları Başkanı ve CEO’su. – Samsung firmasındaki firmaları destekleme ihtiyacının yanı sıra, hizmetlerimizin geliştirilmesi üzerinde çalışmamızın nedenlerinden biri olan vRAN ve O-RAN desteği ile sektörün konumunu kapsamamaktadır.

– Samsung şirketi, geliştirme ve sanallaştırma alanındaki şirketlerde ve şirketlerde yeni özelliklerin geliştirilmesinde öncü olan, geliştirme ve geliştirmenin temeli olan DISH’den 5G’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. – Mark Louison, Wiceprezes Wykonawczy ve Szef, Samsung Electronics America için Networks Business’ı kurdu. – Nasze zaawansowane sieci vRAN 5G ve rozwiązania radiowe łączą jakość klasy telekomunikacyjnej z elastycznością chmury, opierając się na tych korzyściach, yazan umożliwic łączą jakość klasy telekomunikacyjnej

Samsung Networks Business, DISH Wireless şirketlerine O-RAN standardıyla uyumlu VRAN yazılımı ve modül modüllerinin yanı sıra Massive MIMO radyoları dahil 5G ve RAN uygulamaları sağlar. Bir VRAN şirketi iseniz, Samsung’un reklamlarını, standart sunucularını, standart işlevsel özelliklerini ve geleneksel fiziksel donanımını kullanabilirsiniz. O-RAN firması DISH Wireless ile çalışan çeşitli mimari firmalar, cihaz seçimi ve yedeklilik senaryoları ile uyumlu olan kavşağın enine kesitinde yer almaktadır. Radia Samsung, DISH şirketlerindeki en son değişiklikleri gözlemleyebildi: iletimden bu yana veri iletiminin iletim çoğaltması (FDD) (TDD) (w tym n71, n29, n48, n66, n70, n70).

Telefonlar ve cep telefonları

DISH ve Samsung ürünlerini, en son 5G sürümü ve DISH Wireless’ın SMART 5G sürümü de dahil olmak üzere ayrıntılı müşteri hizmetleriyle sunuyoruz.

DISH Wireless şirketleri ağımız, mobil şirketler için yenilikçi ürünler ve hizmetler sunar Samsung’un çok çeşitli lisanslı istemcileri ve DISH hizmetleri vardır. – Jude Buckley, Wiceprezes Wykonawczy wydziału Mobile Business spółki Samsung Electronics America. – En popüler müşterilerimize DISH servisleri ile uyumlu Samsung cep telefonlarında en yeni ürün ve hizmetleri sunarak elimizden geldiğince en iyisini sunuyoruz.

DISH Wireless müşterilerinin ayrıntılı ve kurumsal olarak akıllı zekasının yanı sıra hizmetlerin geliştirilmesini ve zeka ve zeka alanında beceri ve zekanın geliştirilmesini ve üretkenliğini, eğitimini ve geliştirilmesini destekliyoruz. – Stephen Bye, Wiceprezes Wykonawczy ve Handlowy DISH Wireless Direktörü tarafından.

DISH testleri, Samsung Galaxy S22 akıllı telefon tarafından desteklenen 5G cihazı için destek sağlıyor ve artık Samsung telefonları ve süreci destekleyen platform çözümleri için planlar mevcut.genel-22