Razer Kishi mobil oyun kumandasına 2020’nin en iyi genel Xbox aksesuarı adını verdik ve 2021 ve sonrasındaki güncellemeler sayesinde zamanla daha da iyi hale geldi. Şu anda Kishi’yi alabilirsin Amazon’da sadece 44,99 dolara satışta. Bu, 80$’lık normal fiyatından çok uzak ve şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyatın sadece 5$ üzerinde. Walmart gibi diğer perakendecilerde hala 60 $ veya daha fazla olduğunu göreceksiniz ve Amazon’un fiyatının uzun süre bu kadar düşük kalmayacağına bahse girebilirsiniz. Yapabiliyorken yakala onu.


Razer Kishi Denetleyici

Razer Kishi mobil oyun kumandası | 35 $ ​​indirim

İster bulut üzerinden Xbox oyunları oynamak ister iPhone’unuz üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmak istiyorsanız, Razer Kishi mobil oyun deneyimi için harika bir yeni yol.

Amazon’da 44,99 $

Razer Kishi için buradan okuyabileceğiniz coşkulu incelememiz 5 üzerinden 4,5 yıldız verdi. “Telefonunuzda yatay modda oyun oynuyorsanız ve Razer Kishi’niz yoksa elinizi taşın altına koymuş olursunuz” dedik. üzücü. Bu, pek çok başka şirketin benzer bir şey denedikten sonra, ancak tam olarak hedefi vurmadıktan sonra ortaya çıkan bir keşif.”

Gamepad çeşitli platformlarla uyumludur ve Xbox Game Pass, xCloud, GeForce Now ve daha fazlasından oyun oynayabilir. Cep telefonunuzu bir mobil konsola dönüştürün ve her yerde oyun oynayın. Minecraft, Roblox, Fortnite ve daha fazlasını içeren yüzlerce oyunu oynayabilirsiniz. Emülatörlere bakın ve en sevdiğiniz retro oyunlardan bazılarını oynayın veya hızlı bir Wi-Fi’ye bağlanın ve arkadaşlarınızla çok oyunculu oyunlar oynayın.

Kontrolör, performans düğmeleri ve hassas giriş için bir d-pad ile birlikte doğruluk ve dokunsal geri bildirim için tıklanabilir analog parmak çubukları içerir. Denetleyici, doğrudan cihazınızın şarj bağlantı noktasına bağlanır, böylece her seferinde gecikmesiz oyun deneyimi yaşarsınız. USB-C bağlantı noktası ayrıca, oyun oynarken telefonunuzu açık tutabilmeniz için doğrudan şarj içerir.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20