HyperX Cloud Core Stinger oyun kulaklığı Amazon aracılığıyla sadece 19,99 dolara düştü. Bu, 40 dolara kadar satılan ve daha düzenli olarak 30 dolara satılan bir kulaklıktır. İndirime girse bile çoğu zaman 25 doların altına düşmüyor. Bugünkü fiyat, bu harika bütçeli kulaklık için şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fiyat. Ayrıca Best Buy gibi bazı diğer perakendecilerde bu düşük fiyata bulabilirsiniz.


Hyperx Stinger'ı

HyperX Cloud Core Stinger kulaklık | 15 $ indirim

Bir bütçeyle iyi bir performans arıyorsanız, bu oyun kulaklığı ile HyperX’in sürükleyici oyun içi sesini, gürültü önleyici mikrofonu ve kulaklıkta hafif ve rahat kalacak dayanıklı çelik sürgüleri elde edersiniz.

Amazon’da 19,99 $

Bu oyun kulaklığı, saatlerce kullandıktan sonra bile üzerinizde ağırlık oluşturmayan hafif ve rahat bir tasarıma sahiptir. 90 derece dönen kulak kapaklarına ve 50 mm yönlü sürücülere sahiptir, böylece her taktığınızda yalnızca mükemmel uyumu değil, etkileyici HyperX sesini de elde edersiniz. Kulak kapakları ayrıca hafızalı köpük kullanır; bu, bunları kaç kez çıkarıp tekrar takarsanız takın, kesinlikle mümkün olduğunca rahat kalacakları anlamına gelir. Bunları giyerek saatlerce oynayabileceğiniz düşünülürse, bu uzun vadeli rahatlığa öncelik vermelisiniz.

Kulaklıkta sezgisel ses kontrolleri bulunur ve mikrofonda, takım arkadaşlarınızı zafere doğru yönlendirirken sesinizin güçlü çıkmasına yardımcı olan arka plan gürültü engelleme özelliği bulunur. Ayrıca, oyunu bozmadan gerçek dünyada özel sohbetlere katılabilmeniz için çevirdiğinizde otomatik olarak sessize alacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu kulaklığın en iyi yanı, ne kadar uyumlu olduğudur. PlayStation, Nintendo Switch, mobil cihazlar ve daha fazlasına ek olarak Xbox ve Windows PC ile çalışır.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20