Google Play Store ve Apple AppStore’da iOS ve Android için bu hafta heyecan verici neler var? Sizler için beş uygulama seçtiğimiz bu yazımızda gelin hep birlikte açıklayalım.

Her hafta, hafta sonu sizin için internetten uygulamaları ve mobil oyunları yakalamaya çalışıyorum. Ve bildiğiniz gibi, bu uygulamalar herhangi bir veri tuzağı içermemeli veya sizi çılgın mikro işlemlere zorlamamalıdır. Mobil oyunlardan günlük kullanım için Android / iOS uygulamalarına kadar bu haftaki beş ipucum burada. Ve isterseniz, önceki haftadaki beş uygulamaya da tekrar bakabilirsiniz.

Şimdi 1 ay ücretsiz: Waipu.tv
Aynı anda 5 cihaza kadar neredeyse 170 TV kanalı

AirNotes (Android)

Bu uygulama ile Android akıllı telefonunuzdaki fotoğrafları Windows PC veya Mac’inize aktarabilirsiniz. Uygulama akıllı telefonunuza gelir gelmez ve senin bilgisayarın yüklüyse, cep telefonunuzla fotoğraf çekebilir veya galerinizden seçim yapabilir, ardından gerçek zamanlı olarak PC’de seçtiğiniz bir klasöre aktarabilirsiniz.

AirNotes ayrıca, arayüzü daha ergonomik hale getirmek için tek elle bir modun yanı sıra, bir fotoğrafı doğrudan geçerli bir Word belgesine eklemenizi sağlayan bir Word uzantısı sunar. Bağlantı oldukça hızlı ve oldukça kararlı. Uygulama reklam içermiyor, uygulama içi satın alma yok ve bir hesap gerektirmiyor.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: hayır / hesap: gerekli değil / Almanca dil: hayır

PC’nizi WLAN veya QR kodu ile manuel olarak bağlayabilirsiniz / © NextPit

fizik! Eğlence – Sandbox Oyunu (Android)

Bu, bir anti-stres topuyla aynı etkilere sahip olduğu için daha çok sağlıklı yaşam uygulaması diyebileceğim bir oyun. Temel olarak, fiziği olan şekiller ve diğer geometrik öğeler oluşturmanıza izin veren bir simülatördür. Başka bir deyişle, etkileşimlidirler ve fizik yasalarına göre tepki verirler.

Böylece küpleri, daireleri, üçgenleri, aynı zamanda parçacıkları ve hatta zıplayan krikoları veya bez bebekleri yerleştirebilirsiniz. Öğeleriniz oyun alanında oluşturulduktan sonra, patlamalar veya çekim alanları gibi olayları tetikleyebilir ve tüm öğelerin her yöne dönmesini sağlayabilirsiniz.

Bu biraz balona basıp beyzbol sopasıyla televizyonu patlatmak gibi bir his veriyor. Patlamaların ve projeksiyonların şiddetiyle buharı bırakabilirsiniz. Öte yandan, her zaman “yere düşen” elementlerin ataletiyle ilgili tekrarlayan tarafınız da var.

Açıklamalarımla kafanızı karıştırdığımı biliyorum. Bu makaleyi bir Cuma gecesi yazıyorum ve beynim şimdiden sallanmaya başladı. Bunun yerine aşağıdaki oyun fragmanını izleyin ve prensibi hemen anlayacaksınız.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: evet / uygulama içi satın alımlar: evet / hesap: gerekli değil / Almanca dil: hayır

Dinozor Parkı – İlkel Hayvanat Bahçesi, ücretsiz oynayın
Tarih öncesi yaratıklarla fantastik vahşi yaşamı yeniden yaratın!

Oynat Kaydet Videoları Daha Sonra İzle (iOS)

Bu, YouTube videolarınız veya diğer klipleriniz için bir yer imi uygulamasıdır. İzleme listenize bir video eklemek için URL’yi kopyalamanız yeterlidir. Kaydedilen videoları iCloud aracılığıyla tüm Apple cihazlarınızda sürükleyip bırakarak ve senkronize ederek de video ekleyebilirsin.

Uygulama aynı zamanda ana ekranınız için bir widget ve tarayıcınızdan hızlıca video eklemenizi sağlayan bir Safari uzantısı sunar. Videoları Daha Sonra Oynat, reklamsızdır ve uygulama içi satın alma yoktur. Ancak, bir kerelik 1,99 € ücrete tabidir.

  • Fiyat: 1,99 € / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: hayır / hesap: gerekli değil / Almanca dil: hayır
Ekran görüntüleri "Videoları Daha Sonra İzle Oynat"uygulama

URL’yi kopyalamak zorunda kalmadan doğrudan bekleme listesine bir video ekleyebilseydiniz daha da iyi olurdu. / © SonrakiPit

İterek kesme (iOS)

Pushcuts, otomasyonunuzu optimize etmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. HomeKit ile çok çalışıyor ve akıllı evinizde çok sayıda rutin oluşturuyor musunuz? Ardından, bu kısayolları, tetikleyicileri ve bildirimleri tetiklemek için farklı mekanizmalara sahip özel kısayollar oluşturmak için pushcut’ları kullanabilirsiniz.

Bunun arkasındaki fikir sana özel Rutinleri hatırlayın ve onları içeri alın kesin durumlar veya sonrası kesin tetikleme eylemi. Şahsen, her şeyi anlamak için Apple ekosistemine yeterince derinlemesine girmedim. Ve bir üretkenlik uygulaması fetişisti olsam da, otomasyon henüz cesaret edemediğim suçlu bir zevk.

Uygulama reklamsızdır, ancak tam sürüm için ayda 2,99 € veya yılda 24,49 € ödemeniz gerekir.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: evet (ayda 2,99 € veya yılda 24,49 €) / hesap: gerekli / Almanca dil: evet
Pushcuts uygulaması ecran'ı yakalar

Pushcuts ile görevlerinizi otomatikleştirmeyi bir daha asla unutmayacaksınız / © NextPit

Zoo 2: Animal Park – Sizin Hayvanlarınız, Sizin Başarınız, Sizin Hayvanat Bahçeniz Oyununuz
Tarayıcıda ve mobilde ücretsiz oynayın

Hiçbir şey Başlatıcı

Normal bir NextPit okuyucusu olarak, Carl Pei’nin başlangıcı olan Nothing’in yakında ilk akıllı telefonunu piyasaya süreceğini biliyorsunuz. Hiçbir Şey Telefonu (1) henüz çıkmadı, ancak bu Hiçbir Şey Başlatıcı ile zaten UI’nin tadına bakabilirsiniz.

Bu aslında üreticinin resmi başlatıcısıdır. Ama elbette çok sınırlı çünkü – en azından şimdilik – saf bir pazarlama aracı. Buzlu bir cama bastırılan bir eli andıran, kuşkusuz biraz ürkütücü duvar kağıdı fark edilebilir. Ayrıca saat ve hava durumu için üç widget ve büyütülebilen uygulama simgeleri de vardır.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: hayır / hesap: gerekli değil / Almanca dil: hayır
Hiçbir şey Başlatıcı, ecran uygulamasını yakalar

Hiçbir şey başlatıcısı özel bir şey değil… / © NextPit

Bu haftaki seçimlerimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Önerilerden bazılarını zaten denediniz mi? Haftanın tavsiyeleri neler olurdu?genel-27