• modeli: Samsung Jet Bot AI +
 • Renk: beyaz
 • Navigasyon: lazer + kamera (3D öğretmeni + LiDAR öğretmeni)
 • İşlemci: CPU – rzterordzeniowy R18, Intel Movidius Myriad X
 • Maks. pobor mocy: 170W
 • Wymiary: 30,5 x 13,65 x 32 cm / boyut – 30,5 x 52,5 x 45 cm
 • Vaga: 4,4 kg / ağırlık 9,5 kg
 • akümülatör: litowo-jonowy 21,6 V
 • Cza uygulaması: 90/60 dak.
 • Okumak: 74 dB
 • Sahne samoopróżniająca: çatı
 • Filtreleme: filtre dolgusu, çift filtre dolgusu
 • Obsługiwane rodzaje powierzchni: power twar (döşeme tahtaları, döşeme, muşamba) ve dywany
 • dywanów tarafından yapılan çeviriler: çatı
 • Görüntüleme: çatı
 • devriye deneyin: çatı
 • Ev izleme: çatı
 • Obsługa asystenta glosowego: Bixby, Alexa, Asistan Google
 • Pojemność worka / pojemnika ve odpady: 2,5 l / 0,2 l
 • Telefon steroidleri: çatı
 • Nazwa uygulamaları: SmartThings – Android / iOS
 • yırtıcı sözlük: w języku polskim

Bunların en popüleri robotun üzerine veya kameranın önüne monte edilen kameradır.

Budowa Samsung Jet Bot AI +

Robot ma sistemi mapowania mieszkania w postaciu radaru, czujnika LiDAR’dan 3D grafikler. Wiem, daha fazla bilgi için, bu sistemle ilgili olarak daha fazla bilgi için, bira, bir çift, daha fazla bilgi için, tamam. En iyi robot için jest, który sam zaznaczył, z jakim meblem ma do czynienia. Uygulama bölümünde uygulamalara erişim vermek bir angaryadır.

Zdziwiło mnie için, że robot nie ma żadnej szczotki bocznej. Konum sadece tek beden herkese uyar. Ne hakkında konuştuğumuz konusunda şüpheliyiz, ancak robotik bir bilgisayar yardımıyla onu nasıl açıp kapatacağımızı biliyoruz. ödemedim.

Kolejnym zdziwieniem byla kamerka wbudowana w robot. Mapowaniu pomieszczeń ile kamera ve kamera. “Devriye” görevinde size yardımcı olabiliriz! Tak, możemy uruchomić kamerkę ve telefon kierować robotem mieszkaniu, kiedy jesteśmy daleko od domu. Nie jestem pewna, czego ta kamerka mogłaby się przydać yapın. Size söyleyeyim – onunla konuşabildim ve onunla konuşabileceğim, ama onun doğru mu yanlış mı olduğundan emin değilim. Teşekkürler Anne!

Nie jestem pewna, czy’den ma jednak sens i czy ve opcja byłaby często używana przez przeciętnych użytkowników. Kendi odanızda olmayan bu odada yerinizi bulabilir misiniz, yoksa uygun olup olmadığını görmek ister misiniz? Ya da başka biriyle konuşabilir miyim, peki ya kendim?

Szkoda, że ​​​​nie ma tam jeszcze mikrofonu, żeby można było przez robota mówić 😂.

Bu, pratikte yapmanızın nedenlerinden biri olan bir uygulamadır ve yaptırmak istiyorsanız bir daha yapamayacaksınız.

Samsung Jet Bot AI + aygıtınız var mı? Ne sonraki yapmak istiyorsun? Nie jestem pewna.

Robot gibi bir el arabası olan bir makine istasyonum var. Oran:

En iyi kelimeler, daha fazla bilgi için lütfen yazın: başlat / durdur oraz powrót domu.

Samsung Jet Bot AI + steroid uygulaması

Samsung Jet Bot AI + uygulaması, Samsung Electronics’in SmartThings uygulamasıdır ve kısa bir süredir test ediyoruz ve bu sizin uygulamanız.

Na wstępie wspomnę, że parowani tego urządzenia trochę mi zajęło. Miałam lekki problem z nim ve musiałam zerknąć yapmak instrukcji, w jaki sposób mogę go sparować, bo nie chciał się połączyć po dobroci.

“Evim” uygulamasına tıklayarak ilgili tüm makaleleri bulacaksınız. Tym razem robota nazwałam OH my AI (ostatni robot, który recenzowałam – Eufy X8 – nazywał się Robobobo, przypominam).

Uygulamalarla başladım: Samsung Jet Bot AI+’a tıkladığımda o an uyguladım ve almaya karar verdim. Nie było’dan jednak jakoś bardzo upierdliwe’ye, więc wybaczam’dan Samsungowi’ye.

Glowne opcje

Widzimy haritasıę, daha fazla bilgi için zmienić nazwy pokoi. Ancak, uygulamayı kısaca tartışabiliriz. Samsung Jet Bot AI++ söz konusu olduğunda az önce A’dan Z’ye bir kutuya rastladım.

En popüler olanı “mobilya çevresi” (Mobilya Çevresi). Bu durumda, sizin için en popüler olanı ve dilerseniz onu halletmek için seçebilirsiniz. Jak widzicie ve ekran, całkiem dobrze pozzło mu oznaczanie, gdzie stoją poszczególne mobilya w moim mieszkaniu.

“Noktalar”, alanın karekökünü belirtmek için kullanılan grubun bir işlevidir.

Jak widzicie, en önemli harita znajduje ve czerwony paek. Strefa zabroniona dla robota’ya şaka yapın. Daha fazla bilgi için bkz. Eğer bir anneyseniz oynayabilirsiniz!

Haritadaki favori yerlerinize haritalar ve güncellemeler indirebilirsiniz.

 1. Mod – bir kısayol bulmaya çalışıyorsanız;
 2. Moc ssania – akıllı jest najlepszym rozwiązaniem, bo wtedy robot dostosowuje ve jest yapmak, jakiej powierzchni jest. Niestety nie anne w mieszkaniu dywanów i nie byłam w stanie sprawdzić jak na nich działa;
 3. Tekrar edin – başlamanın en kısa yolu ve bir sorununuz yoksa lütfen aşağıdaki belgeyi okuyun. Uzyteczna opcja, kiedy ma się większe mieszkanie;
 4. Rapor czyszczenia – ile posprzątał iw jakim czasie;
 5. Evde İzleme – sanal pilot uçuşunu ve kameraları kısaltmak için kullanılabilecek en iyi seçenek;
 6. Boş toz – güç kaynağı kontrolü ve şarj istasyonları;
 7. Zarządzanie mapami – jakbyśmy chcieli wgrać mappe na yeni albo w jakiś sposób ją zedytować.

Dodatkowe ustawienia

Doğru konuma doğru yönde hareket ettirmek için düğmeye tıklayın. Z ciekawszych bilgi, anne tutaj Lehçe. Ben alıyorum, robot nas piękną polszczyzną. “duże” przeszkody ma omijać olarak birine geçmek mümkündür. Kiedy np. Samsung Jet Bot AI + w niego nie wjedzie, bir go ominie! Całkiem fajna opcja, kiedy np. macie zwierzaka, który lubi spać w randomowych miejscach. Robot git nie skrzywdzi.

Cihazı robotik bir cihaz işleviyle döndürebilmek için. Cihazın geri kalanı ekrana monte edilebilir.genel-22