Samsung, nesiller için üretilmiş MZ özelliklerine sahip çok yönlü akıllı telefonlar sunan bir çılgınlık içinde ve M serisine en son ilavesi Galaxy M53 5G’dir. Bu yeni cihaz, akıllı telefon deneyiminizi tamamen yeni bir düzeye taşıyacak güçlü özelliklerle yüklü olarak gelir. İster video blog yazmak, ister YouTube kanalınızda oyun oynamak ve akış yapmak veya başarılı bir sosyal medya fenomeni olmak olsun, keşfetmek istediğiniz tutkular ne olursa olsun, Galaxy M53 5G her şeye hazır.

Size, Gen MZ için özel olarak geliştirilen Galaxy M53 5G’de bulunan en heyecan verici beş özellikten bahsedelim:

Parlak anları yakalamak için her zaman hazır olan 108 MP kamera

Bu Samsung Galaxy M53 5G akıllı telefon, gün boyunca çarpıcı ve ayrıntılı çekimler yapmak için 108 megapiksellik devasa bir ana kameraya sahiptir. Bu, sevdiğiniz her şeyin harika fotoğraflarını çekmenize ve sosyal medyanızı ateşe vermenize yardımcı olan dörtlü kamera kurulumunun bir parçasıdır. Daha geniş bir izleme açısı için 8 megapiksel ultra geniş kamera, unutulmaz manzara çekimleri yapmanıza yardımcı olur. Daha ne? 2 megapiksel derinlikli kamera, portre çekimlerinizde odağı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır ve 2 megapiksel makro kamera, konuların ayrıntılı çekimlerini çekmeyi süper bir esinti haline getirir.

Sürükleyici deneyimler sunmak için her zaman hazır olan 120 Hz sAMOLED+ ekran
Samsung M 53 MakaleGörüntü sAMOLED Infinity O Ekran 120Hz Yenileme

İster çevrimiçi web dizileri veya videolar izliyor, ister en sevdiğiniz mobil oyunları oynuyor olun, bu akıllı telefonun geniş 6,7 inç FHD+ sAMOLED+ ve Infinity-O ekranı, izleme deneyiminizi kesinlikle geliştirecektir. 120 Hz’e kadar yenileme hızı, her karenin o kadar akıcı ve hızlı olmasını sağlar ki, uygulamalar arasında gezinmekten ve BGMI ve COD: Mobile gibi oyunlar oynamaktan memnun olacaksınız. Samsung, telefonun birkaç damlayı kolayca kaldırabilmesini ve çizilmeleri önleyebilmesini sağlamak için Gorilla Glass 5 koruması ekledi. Galaxy M53 5G, videoların net görünmesini sağlayacak ve nefes kesici, sürükleyici bir izleme deneyimi sağlayacaktır.

RAM Plus’a sahip 16 GB RAM, böylece telefon her zaman her şeyin üstesinden gelmeye hazır
M33 3

Samsung Galaxy M53 5G, çeşitli uygulamalarla çoklu görev ihtiyaçlarınızı akıllı bir şekilde okur ve RAM Plus özelliği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an 16 GB’a kadar RAM sağlar. Bu özellik, Galaxy M53 5G’nin film izlemek, favori uygulamalarınızdan alışveriş yapmak, YouTube’da ve internette gezinmek ve kullanıcının istediği her şey için hazır olmasını sağlar. Bu özellik, kullanıcının uygulamaların arka planda açık kalmasını ve kapanmamasını gerektiren yoğun çoklu görev yapması gerektiğinde daha kullanışlıdır.

Kristal netliğinde aramalar yapmak için Ses Odaklama
Ekran Görüntüsü 2022 04 20, 101013 AM

Samsung Galaxy M53 5G, sıra dışı bir akıllı telefon deneyimi sunmaya geldiğinde kesinlikle onay kutularının çoğunu işaretliyor, ancak Güney Koreli dev, ses netliğini artıran en sevilen özelliklerden biriyle bir adım öne geçti. Galaxy M53 5G, yoğun bir cadde veya kalabalık bir parti gibi gürültülü bir ortamda olduğunuzda sesinizin yüksek ve net olması için yepyeni Ses Odaklama özelliğiyle birlikte gelir. Ses Odaklama, yüksek ortam gürültüsünü keserek sesinizin kristal netliğinde duyulmasını sağlar. Sadece bu değil, aynı zamanda alıcının sesini de yükseltir, böylece duyduğunuz kadar net duyulursunuz.

Otomatik Veri Değiştirme, böylece telefonun sürekli bağlantı için hazır olması

Samsung Galaxy M53 5G’deki Otomatik Veri Değiştirme özelliğiyle, birincil SIM’iniz şebeke olmayan bir alanda olsa bile, ikincil SIM’inizden kolayca arama yapabilir ve gelen aramaları alabilir veya verileri kullanabilirsiniz. Bu özellik, nereye giderseniz gidin sevdiklerinizle iletişim halinde kalmanızı sağlar. Galaxy M53 5G, 12 adede kadar 5G bandını desteklediğinden sorunsuz bağlantı için de hazır, bu da tercih ettiğiniz operatörün sunabileceği kadar çok 5G bandına bağlanabileceği ve akıllı telefonu geleceğe hazır hale getirebileceği anlamına geliyor.

Keskin görsellerin, çarpıcı fotoğrafçılığın, yoğun çoklu görevlerin ve kristal netliğinde aramaların keyfini çıkarmak için Samsung Galaxy M53 5G akıllı telefonu eve getirin. Bu çok yönlü Gen Z telefon şurada mevcuttur: Amazon Deep Ocean Blue ve Mystique Green olmak üzere iki renkte ve Rs’den başlayan fiyatlarla satın alınabilir. 6GB RAM + 128GB varyantı için 26.499, 8GB + 128GB varyantı ise Rs’de fiyatlandırılıyor. 28.499.

Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8