Üç akış hizmeti Netflix, Amazon Prime Video ve Disney+ bu hafta 35’ten fazla yeni film ve dizi yayınlıyor. Ana odak noktası Clark, The Pentaverate, The Wilds ve Finding Alice’dir. Size tüm yeniden başlatmaları bir bakışta gösteriyoruz.

2 Mayıs – 8 Mayıs 2022 arasındaki haftada Netflix aboneleri üç önemli olayı dört gözle bekleyebilir. Örneğin, Omar Sy ve Laurent Lafitte, aksiyon komedisi “A Murder Team Investigates Again”de görülebilirken, Clark tanıdık yüzlere sahip İsveçli bir suç mini dizisidir. Onlara Bill Skarsgård (It, Deadpool 2, Eternals) ve Alicia Agneson (Vikings, Little Kingdom) katılıyor. Austin Powers ve Wayne’in World yıldızı Mike Myers, 1993 yapımı ‘Honey, Can You Hold an Axe?’ adlı komedinin devamı niteliğindeki The Pentaverate adlı yeni bir komedi dizisine de katkıda bulunuyor. geçerlidir.

Disney+ aboneliğinizi buradan alın
Tüm Disney filmleri ve çok daha fazlası – ayda sadece 8,99 Euro

Ancak Amazon Prime Video’da macera draması The Wilds’ın ikinci sezonu bu hafta başlıyor. Ayrıca “A Duke Rarely Comes Alone” dizisinin tüm sezonları, Beverly Hills Cop, The Ice Road ve This Is The Year gibi çeşitli klasikler de bulunuyor. Night Sky ve Totems gibi yeni prömiyerler ay sonuna kadar planlanmıyor. Son olarak, Disney+ üyelerini Star Wars: The Book of Boba Fett’in perde arkasına götürüyor ve İngiliz draması Finding Alice’in ilk sezonunu başlatıyor. Ayrıca Lambock ve 22 Bullets’i de görebilirsiniz.genel-27