bu Galaxy Buds 2, Samsung’un piyasadaki en gelişmiş kulaklığıdır ve Güney Koreli şirket, lansman sırasında potansiyel müşterilere Siyah, Lavanta, Zeytin Yeşili ve Beyaz gibi birçok renk seçeneği sunmuştur.

Bugünden itibaren, Galaxy Buds 2’nin boyandığı tatlar dörtlüsüne beşinci bir renk katılıyor, ancak Samsung’un seçimi biraz şüpheli geliyor. Galaxy Buds 2’yi satın almak isteyenler için beşinci renk seçeneği, orijinal Black modelinden pek de farklı olmayan ve parlak siyaha benzeyen Onyx Black.

Ancak Black ve Onyx Galaxy Buds 2 arasında büyük bir fark var: şarj kutusu. Şarj kutusunun Siyah versiyonu yarı siyah yarı beyaz iken, Onyx Black modeli tamamen siyah bir şarj çantasıyla gelir, bu yüzden bu sizin için önemliyse, satın alınabileceklerini ummanız yeterlidir. senin ülkende.

Samsung, Onyx Black rengindeki Galaxy Buds 2’nin Güney Kore’de 115 $ (110 €) başlangıç ​​fiyatıyla satışa sunulacağını duyurdu. Kulaklıklar Avrupa’da da piyasaya sürülecek, ancak çıkış tarihi henüz doğrulanmadı. Yine de, başlangıçta sadece 100€’ya satacaklarını biliyoruz (150€’dan düştü), yani bu iyi haber.telefon-1