Batboy adlı yapılmamış bir Alex Ross teklifi, Teen Titans’ın kendi Adalet Ligi’ne başkanlık etmek için büyüdüğü bir gelecekte gerçekleşir.

Aradan bir zaman geçti Adalet Birliği’nin eski yardımcılardan oluşan bir grup Genç Titanlar haklı olarak takım adının ilk bölümünü kullanabilir. Takım, akıl hocaları için Lig’i hiçbir zaman devralamamış olsa da, beğenilen sanatçıdan olağanüstü bir sanat eseri alex ross Amerika Adalet Ligi’ne mezun olan Titanları gösterir.

Daha genç çizgi roman hayranları, 2003 animasyon dizisi tarafından popüler hale getirilen ikonik Teen Titans serisine aşina olacak ve Titanlar, Teen Titans’ın ilk grubu çok farklıydı. Başlangıçta ekip Robin, Kid Flash, Speedy, Aqualad ve Wonder Girl’den oluşuyordu. Takımın kadrosu zaman içinde önemli ölçüde değişse de, beş kişilik bu çekirdek ekip DC’nin tarihi boyunca inanılmaz derecede yakın kaldı. Orijinal Titanlar, Wally West DC Rebirth ile sürekliliğe döndükten sonra bile yeniden bir araya gelecekti. Bu kahramanların her biri şu veya bu zamanda Birlik üyesi olmuş olsalar da, DC’nin ana evreninde akıl hocalarının yerine Adalet Ligi’ni devralma vaadini hiçbir zaman gerçekten yerine getiremediler. İşte bu yüzden tam da bunu yaptıkları bir gerçekliği görmek çok tatmin edici.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Teen Titans Grup Cosplay Eğlenceli Tasarımları Gösterir Titans Kaçırdı

İçinde Cıvıldamak, Alex Ross, Barbara Gordon’un Batwoman ve Kara Zor-El’in Superwoman’ının iki önemli ilavesiyle, çoğunlukla eski Titanlardan oluşan Justice League’in gelecekteki bir versiyonunun sanat eserini paylaştı. Başka Cıvıldamakokuyucular JLA’nın bu versiyonunun aslında Ross’un önerdiği bir çizgi romandan geldiğini görebilirler. Yarasa Çocuk. Bu dizi, Bruce Wayne’in oğlunu, Titanların Amerika Adalet Ligi’ni devraldığı gelecekteki bir DC evreninde takip edecekti. İle tutmak Ross’un DC Evreninin 1970’lerde durduğuna dair kafa kanonu, Dick Grayson’ın bu versiyonu asla Nightwing olmadı ve onun yerine Robin olarak kaldı. Buna karşılık, Wally West, Donna Troy ve Garth akıl hocalarının mantosunu devralmış gibi görünüyor.


ne yazık ki Yarasa Çocuk Adalet Birliği’nin bu versiyonu tek başına kendi hikayesini hak ettiği için teklif aşamasını asla aşamadı. Bu neredeyse kesinlikle alternatif bir evren için en iyisi olsa da, ironi şu ki DC Evreni, bu kesin dizilimin ana DC Canon olması için her zamankinden daha hazır. Sonrasında Adalet Birliği #75 DC’nin en ünlü kahramanlarını öldürdü, tüm işaretler Nightwing’in böylesine büyük bir trajedinin ardından liderlik pozisyonu aldığını gösteriyor. Dick yeni bir Birlik kurmak isteseydi, kesinlikle en eski arkadaşlarından daha iyi üye olmazdı. Çoğu da mevcut olmalıdır. Nightwing ve Donna, Titans Academy’de ders veriyorlar, Wally bir kez daha DC’nin ana Flash’ı, Garth şu anda pek bir şey yapmıyor ve Roy Harper daha yeni hayata döndü. sonsuz sınır. Barbara ve Kara bile müsait olacaktı, ancak Kate Kane’in Barbara’nın Batwoman olarak devralması konusunda bazı itirazları olabilir.


Bu fikir ne kadar cezbedici olsa da, JLA’nın bu yinelemesi bir gün kanon haline gelirse, bunun Ross’un bir hikayesinde olması muhtemelen en iyisi olacaktır. Onlar sadece Ross’un fikri değildi, ayrıca ekibi Ross’un bu konsept sanatında yaptığı kadar kahramanca ve epik hale getirebilecek başka bir sanatçı da yok. Sıcak animasyon dizisi için nostalji ile, Genç Titanlar hiç bu kadar popüler olmamıştı, bu yüzden belki de DC’nin alex ross bu olağanüstü versiyonunu geri getirmek için serbest saltanat Adalet Ligi.

Sonraki: Teen Titans’ın Hayal Kırıklığına Uğratan Dizi Finali, Çizgi Romanlarda Mutlu Sonla Bitti

Kaynak: alex ross

Top Gun Maverick 4DX Poster Tanıtımı

Top Gun: Maverick 4DX Poster Resmi Açıklandı [EXCLUSIVE]


Yazar hakkındasinema-1