Çalışma alanınızı yeni bir monitörle yükseltin. Bu Acer Nitro VG271 27 inç ekran Amazon aracılığıyla sadece 199,99 dolara düştü. Bu, şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyatla eşleşen benzersiz bir fiyat. Geçen yıl sadece bir kez bu kadar düştü ve bu satış Kara Cuma alışveriş hafta sonu sırasında gerçekleşti. Normalde Acer Nitro 300$’a yakın bir fiyata gidiyor, bu yüzden bugünkü satışla biraz tasarruf ediyorsunuz. Bu fırsatı başka hiçbir perakendecide bulamazsınız ve aslında şu anda 300$’lık sokak fiyatından bile daha fazla satan bazı yerler bulacaksınız.


Acer Monitör Nitro

Acer Nitro VG271 27 inç 144 Hz monitör | 100$ indirim

Bu ekranın özellikleri arasında 1920 x 1080 piksel çözünürlük, 144 Hz yenileme hızı ve 1 ms yanıt süresi bulunur. Ayrıca AMD FreeSync teknolojisine ve bağlantı için hem DisplayPort hem de HDMI’ya sahiptir. Fiyat küçümsenecek bir şey değil.

Amazon’da 199,99 $

Özellikle video oyunlarıyla ilgileniyorsanız, bu monitörle paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız. Sonuçta, standart 60 Hz’den çok daha fazlasını yapabilen bir bilgisayarda oyun oynuyorsanız, gerçekten bunu gösterebilecek bir monitöre ihtiyacınız var. Acer’ın 27 inç ekranıyla 1920 x 1080 piksel çözünürlük elde edersiniz ve ayrıca 144Hz yenileme hızı ve 1ms tepki süresi elde edersiniz. IPS paneliyle bile 1 ms’lik tepki süresini yönetiyor, bu harika.

Ayrıca AMD FreeSync teknolojisine sahiptir, yani bir AMD grafik kartınız varsa bu monitör ekran yırtılmasını azaltmaya yardımcı olabilir. Bu, yüksek yenileme hızıyla birleştiğinde, ne yaparsanız yapın pürüzsüz, sürükleyici bir deneyim elde edeceğiniz anlamına gelir.

Arkadaki bağlantı, iki HDMI bağlantı noktası ve bir DisplayPort içerir. Ayrıca, uzun oturumlardan kaynaklanan göz yorgunluğunu önlemeye yardımcı olmak için iki yerleşik hoparlör ve VisionCare teknolojisine sahip olursunuz.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20