Surface markalı ürünlerde harika fırsatlar ve önemli indirimler bu günlerde pek de zor olmasa da, Duo 2 ahize ve 13 inç Pro 8 güç merkezi, yalnızca son birkaç hafta içinde karşı konulmaz fiyatlara düştü, Microsoft’un en az etkileyici tableti, Eylül 2021’deki ilk çıkışından bu yana pek çok pazarlık avcısı dostu manşet yapmadı.

Giriş seviyesi Surface Go 3 yapılandırması, yalnızca 24 saatlik kapsamlı bir Amazon PC satışının bir parçası olarak normalden 100 $ daha ucuza mal olduğundan, bugün bu değişiyor. 4 GB RAM sayısı ve yedekte 64 gig eMMC depolamanın yanı sıra 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip oldukça büyük ve neredeyse şaşırtıcı derecede yüksek kaliteli 10,5 inç PixelSense ekran ile bu varyant normalde inkar edilemez derecede uygun fiyatlı 399,99 ABD Doları tutarındadır.
Microsoft’un kendisi ve Best Buy’ın beğenileri, Microsoft’un en mütevazı sürümü için hala bu kadar ücret almaya devam ediyor. Amazon’un sıcak yeni promosyonunu sıkı bir bütçeyle sıkı Windows hayranları için geri çevirmeyi neredeyse imkansız kılan üçüncü nesil Surface Go.
Her yerde hiçbir şekilde 2022’de paranın satın alabileceği en iyi tablet, Surface Go 3 tam Windows 11 desteğiyle geliyor, bu nedenle tartışmasız tüm tabletleri gölgede bırakıyor. üretkenlik açısından en iyi Android tabletler. Ham güç, elbette, bu fiyat noktasında harika değil, içeride Intel Pentium var, ancak pil ömrü, tek bir şarjla vaat edilen 11 saate kadar “tipik cihaz kullanımı” ile tamamen farklı bir hikaye.

Doğrudan rakiplerinin çoğundan farklı olarak, düşük maliyetli 10,5 inçlik Windows tablet aynı zamanda eski moda bir 3,5 mm kulaklık jakı… ve bir microSD kart yuvası… ve modern bir USB-C bağlantı noktası ile birlikte gelir. Açıkçası, yerleşik 4G LTE bağlantısı gibi şeyler için de biraz daha fazla para ödemek zorunda.

Aynı şey, Surface Go 3’ün tam olarak desteklediği ancak perakende kutusuna standart olarak dahil etmediği bir klavye veya ekran kalemi için de geçerlidir, tam olarak böyle ultra uygun fiyatlı bir cihazdan beklediğiniz gibi.telefon-1