Sega, “dijital sürümlerini listeden kaldıracak” Kirpi Sonic 1, 2, Sonic 3 ve Parmak Eklemlerive ses CD’si yayınlanan bir basın açıklamasına göre, 20 Mayıs’tan itibaren çoklu Siteler (aracılığıyla Oyuncu). Duyuru ayrıntılara son derece açık. (Daha hızlı okuyabilirsiniz bir hız koşucusu Green Hill Zone 1’i yapabilirdi), ancak çekilen oyunların önümüzdeki günlerde öne çıkacağından bahsediyor. sonik kökenler Toplamak.

Şu anda, bu çoğunlukla PC oyuncuları için bir sorun gibi görünüyor. Oyunlar ayrı ayrı PlayStation Store’da mevcut değildir ve yalnızca 2 ve CD Xbox’ta ayrıca satın alınabilir. Ancak tüm oyunlar Steam’de mevcuttur. Sega, Sega Ages sürümlerini satın alabileceğinizi söylüyor. sonik 1 ve 2 Nintendo Switch’te veya oyun 2 Nintendo Switch Online Plus ile.

kökenler 23 Haziran’a kadar piyasaya sürülmeyecek, bu da kolayca satın alamayacağınız bir aylık bir boşluk olacağı anlamına geliyor, örneğin, ses CD’si. Aradaki farkı görmezden gelsek bile, Sega’nın oyunları tek tek yasal olarak satın alma yeteneğini elinden alması ve istemediğiniz diğer oyunlarla birlikte paketlenmemiş olması hala can sıkıcı.

Bu özellikle fiyatlandırma sayesinde doğrudur. sonik kökenler 40$ olacak, oysa listeden çıkarılan oyunların her biri Steam’de 5$’a mal olacak. Tabii, içindekiler kökenler remastered olacak ve yeni oyun animasyonları, müze özelliği ve daha fazlası gibi diğer özelliklerle gelecek, ancak umursamıyorsanız veya bu oyunlardan sadece bir veya ikisini istiyorsanız, aniden çok daha fazla ödemek zorunda kalabilirsiniz.

“Olabilir” diyorum çünkü basın açıklaması ayrıntılar konusunda oldukça kısa ve bu da bazı şeyleri belirsiz bırakıyor. sonik kökenler dır-dir uzak Sega’nın piyasaya sürdüğü ilk oyun koleksiyonundan. peki ya Sega Genesis Klasikleri koleksiyonu (aka Sega Mega Drive ve Genesis Classics Steam’de)? Switch ve diğer konsollarda, sonik 1 ve 2ve PC sürümü bile şunları içerir: Sonic 3 ve Parmak Eklemleri. Bu koleksiyonlar, 20 Mayıs’tan sonra satın alan insanlar için sadece birkaç oyun daha mı hafifleyecek?

Sınır şirketin basın sitesi üzerinden Sega’ya ulaşmaya çalıştı ancak bu sorulara cevap verebilecek kimseye ulaşamadı. Tekrar duyarsak size haber veririz.genel-2