Yarasaadam – İadeler.

Warner Bros. ve DC Salı gecesi CinemaCon’da şunu duyurdu: Yarasaadam Warner Bros. stüdyonun merakla beklenen sunumunu yaptığı için resmi olarak devam filmi geliyor.

Matt Reeves, Rob Pattinson ve tüm ekip, izleyicileri Gotham’a geri götürecek. Batman 2” dedi Warner Bros. film şefi Toby Emmerich CinemaCon’da.

YarasaadamBu yılın Mart ayı başlarında piyasaya sürülen , büyük bir kritik ve gişe başarısı olmaya devam etti. Şimdiye kadar, 2022’nin en yüksek hasılat yapan filmi oldu ve dünya çapında toplam 759 milyon dolarlık bir hasılat elde etti.

Pattinson, ikonik DC süper kahramanı olarak ilk kez pelerini ve kaportayı giydi. İlk düşmanları arasında Paul Dano’nun oynadığı Riddler ve Colin Farrell’ın oynadığı Penguin olan Oswald “Oz” Cobblepot vardı. Zoë Kravitz, Catwoman olarak bilinen Selina Kyle’ı, Andy Serkis ise Bruce Wayne’in uşağı ve akıl hocası Alfred Pennyworth’ü canlandırdı.

Günler sonra Yarasaadam açıldı, HBO Max, doğrudan sınırlı sayıda seri sipariş vermeyi taahhüt etti. Penguen, Farrell rolünü yeniden canlandırıyor. Spinoff serisinin yürütücü yapımcılığını Reeves, Dylan Clark, Farrell, Daniel Pipski, Adam Kassan ve Lauren LeFranc yürütecek ve showrunner olarak görev yapacak.

Haber, daha önceki bir gösteriyi izledi. Yarasaadam Film yapımcısı Matt Reeves, pandemi başladığında “umut parıltısını” canlı tuttukları için sinema sahiplerine teşekkür ederek sabah endüstrinin durumu programını başlattı. Tiyatro deneyimine yürekten inandığını söyledi. Reeves, Batman’in kuzeyde 700 milyon dolar kazandığını belirterek, “Başarınızda rol oynamanıza yardımcı olmak benim için çok önemli” dedi.

“Başarısı Yarasaadam gerçek bir ekip çalışmasıydı. Tiyatro deneyimi olmadan bu yere gelemezdik. Bunun için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Filmlerin ömür boyu süren bir hayranı olarak, yaptıklarınıza değer veriyorum,” dedi Reeves. “Filmlerde bulunacak bir sığınak var.”sinema-2