Yeni bir Star Wars ve Predator çapraz fan sanatı parçası, Sith’in Kara Lordu Darth Vader’ın bir ormanda bir Predator tarafından saldırıya uğradığını hayal ediyor.

Yeni bir crossover hayran sanatı şovu parçası Yıldız Savaşları‘ Nihai kötü adam Darth Vader, yırtıcı hayvan. İlk olarak, Arnold Schwarzenegger ve Carl Weathers’ın başrollerini paylaştığı 1987 tarihli bilimkurgu aksiyon filmi için yaratılan Predators, avcılık hünerleri ve yalnızca en ölümcül oyunu takip etmeye yönelik doyumsuz arzularıyla tanınan dünya dışı bir türdür. Bu arada, Darth Vader orijinalin ana kötü adamıdır. Yıldız Savaşları üçlemesi ve onun Jedi Şövalyesi Anakin Skywalker’dan dönüşeceği Sith Lordu’na dönüşümünü gösteren prequellerin odak noktasıydı. James Earl Jones tarafından seslendirilen o, tartışmasız tüm zamanların en tanınmış sinema kötü adamlarından biridir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

iken yırtıcı hayvan franchise, başarı seviyesine yakın hiçbir yerde zevk almadı Yıldız Savaşları Alien serisiyle üç devam filmi ve iki crossover üretmeyi başardı. Alien vs Predator ve Alien vs Predator: Requiem. İlk filmden 300 yıl önce geçen yeni bir prequel film, dublajlı Av, şu anda Hulu akış hizmetine bu yıl içinde ulaşması bekleniyor. Bu aynı zamanda romanlar, çizgi romanlar ve oyunlar gibi hayranların en sevdiği uzaylı avcısı türlerinden ilham alan diğer yan ürün medyalarının bolluğunu da hesaba katmaz.

İlgili: Rogue One’ın Darth Vader Sahnesi Düşündüğünüzden Daha Korkunç


Hayran sanatının yeni bir parçası tilian_creative hayranlarına Darth Vader’ın bir Predator ile yollarının kesişmesi durumunda neler olabileceğini gösteriyor. 1980’lerin korku sanatını taklit eden Predator, silahsız bir Vader’a saldırmak için çevredeki yoğun ormandan sıçrar. Şaşıracak biri değil, ancak Vader’ın duruşu, kendisini korumak için Güç’ün karanlık tarafını kullanmaya hazırlandığını gösteriyor. Sanatçının orijinal gönderisine aşağıdan göz atın:

Instagram’daki orijinal gönderiyi görmek için buraya tıklayın

Herhangi bir Predator, şüphesiz Darth Vader kadar ölümcül birini avlama fırsatından zevk alacak olsa da, Star Wars hayranlarının çoğu, Sith’in Kara Lordu’nun muhtemelen böyle bir saldırganı kısa sürede göndereceği konusunda hemfikirdir. Işın kılıcı olmasa bile Vader’ın Güç’teki gücü onu en deneyimli avcılar için bile zorlu bir hedef haline getirecekti. Elbette, her iki franchise’ın da şu anda Disney’e ait olmasına rağmen, ekranda böyle bir hesaplaşmanın gerçekleşmesi pek olası görünmüyor.


Lucasfilm’in yeni bir alanı varken Yıldız Savaşları Yakında piyasaya sürülecek olanlar gibi çok sayıda yeni canlı aksiyon dizisi de dahil olmak üzere önümüzdeki yıllarda planlanan içerik Obi-Wan KenobiDisney görünüşe göre geleceğine çok daha az inanıyor. yırtıcı hayvan seri. Serinin son filmi, 2018’ler Avcı (Disney’in Fox ile birleşmesinden önce piyasaya sürüldü), sonuçta beklentileri karşılayamadı ve yeni prequel filmi, bir tiyatro gösterimini tamamen atlayacak şekilde ayarlandı. Hal böyle olunca her ikisinin de hayranları Yıldız Savaşları ve yırtıcı hayvan muhtemelen bunun gibi hayran sanat eserlerine yönelik çapraz spekülasyonlarını sürdürmeleri gerekecek.


Sonraki: Dev Predator Film Teorisi, Predator’ın Arnie’nin Hollandalı Kaçmasına İzin Verdiğini Açıklıyor

Kaynak: tilian_creative/Instagram

  • Av/Yırtıcı 5 (2022)Çıkış tarihi: 26 Nisan 2022

Christian Bale Batman Adalet Birliği

Ya DCEU, Nolan’ın Kara Şövalye Üçlemesi ile Başlasaydı?


Yazar hakkındasinema-1