Sofia Boutella, kolları kostüm içinde Mumya Ahmanet olarak uzanmış.

Kamp ve mahkumiyet!
resim: Evrensel Resimler

Son birkaç gün içinde, hikayeler yazıldı (bunlar dahil bu web sitesinde) nasıl olacağı hakkında Alex Kurtzmanyeni dizinin yönetmeni Dünyaya Düşen Adamgerçekten 2017’lerde çalışmak gibi hissettiriyor Mumya yeni bir uyanışta çok değerli yönetmenle röportaj yapan podcast. Büyük bir sürpriz değil, ama hissediyor… bu konuda pek iyi değil!

Sonuçta, öyle görünüyor ki, karanlık evren yöneticiler olarak en başından beri mahkum edildi ve reklam öğeleri çakıştı en temel hikaye anlatımı kararlarının üzerinde. Kurtzman anlattı çok değerli o “[The Mummy] muhtemelen hem kişisel hem de profesyonel olarak hayatımın en büyük başarısızlığıydı. Bununla ilgili pişman olduğum milyonlarca şey var… O filmi yapana kadar yönetmen olmadım ve bu iyi yönetildiği için değil, iyi yönetilmediği için.” Star Tom Cruise’un filmin pek çok bölümünün başında olduğu ve hatta Kurtzman’a nasıl yönetileceğini söyleyecek kadar ileri gittiği iddia ediliyor. Çeşitlilik.

Eric Heisserer (devamı devralması planlanan) ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Van Helsing eğer evrensel karanlık evren hiç dışarı kaydırma) üzerinde çalma listesiHeirsserer saha toplantılarının kaosuna daldı Universal’da: “Senin çok sesin vardı ve hiçbiri çok şeyde anlaşabilir. Şükran Günü için akrabalarımı ziyaret ettiğimde ve herkesin birbiriyle tartıştığı zamanki gibi.”

Bakın, farklı fikri mülkiyetlerin Gordion oranlarında bir düğümle birbirine bağlı olduğu büyük bir franchise (yine başka bir) hızlı başlangıç ​​anlamına gelen bir Tom Cruise aksiyon aracı için savaşacağıma inanamıyorum, ama işte buradayım. Mumya kötü bir film değildi! Sadece hiç para kazanmadı ve daha önce de belirtildiği gibi, bir şirketin diğer mülklerden para kazanma hevesinden, başlangıçta anlatmaya çalıştığı hikayenin zararına kadar acı çekti.

Russell Crowe’un (Dr. Jekyll ve Mr. Hyde) Karanlık Evreni Tom Cruise’a (Nick Morton olarak) tanıttığı bilgi dolu sahneleri keserseniz, iyi etkileri olan 90 dakikalık sıkı bir gişe rekorları kıran filminiz olur, değil mi? 1999’lu olmaya çalış Mumya, ve ekrana biraz korku getiriyor. Jake Johnson’ın yaptığı her şeyden zevk alıyorum, Cruise’un işini yapmasını izlemekten memnundum ve itiraf etmeliyim ki, görmeyi seviyorum Sofya Boutella kazanç. Ve dürüst olmak gerekirse, eğer hikayenin bütün konusu “Modern Haçlıların gizli bir toplumu, karşılığını çok fazla kutsal eser çaldıktan sonra alıyor” ise – örneğin… bu da takip etmek için kötü bir özet değil.

Gerçek şu ki, finansal olarak çöken bir film, mutlaka kötü bir film olduğu anlamına gelmez. Ama Universal Pictures olduğunuzda ve yıldız olarak Cruise’unuz olduğunda? Belki biraz kişisel alırsın. Mumya 1999 filminin ne kadar sevildiğini düşünürsek, modern bir yeniden başlatma için biraz garip bir seçim oldu (1932’den bahsetmiyorum bile). Boris Karloff orijinal), ancak muhtemelen en iyisi olan Brendan Fraser kült klasiğine zar zor tanıyarak kendi başına durdu. Bu nostalji yemi değildi ve olmaya da çalışmadı. Gişe rekorları kıran bir filmdi ve sert olmasına rağmen, her taraftan aldığı ezici derecede sert eleştiriyi hak ettiğini düşünmüyorum. Kamplıydı ve inancı vardı. Bir yaratık özelliğinden daha ne istiyorsunuz?

Çıktıktan sonra Karanlık Evrenin geri kalanını görmek istiyor muydum? Mumya? Hayır. Özellikle Johnny Depp’in kaybının yasını tutmuyorum. Görünmez Adam veya yeniden başlatma Van Helsing. (Karyn Kusama’nın kaybettiği için bir tane dökün Mina Harkerama Javier Bardem’i Frankenstein’ın canavarı olarak izlemek için para verir miydim? Bir saniye içinde. en azından bizde Nicolas Cage Drakula olarak için sabırsızlanıyoruz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7