Yakında Brutal John adında bir Doom tarzı retro FPS oyunu var ve bu temelde, kripto para biriminin kötülüklerine karşı mücadelenin verildiği yeni bir Duke Nukem oyunu. Daha da iyisi, bu boomer shooter bağımsız oyununu hemen şimdi oynayabilirsiniz.

FPS türünde, Selaco gibi fantastik görünümlü indie retro tarzı atıcılar da dahil olmak üzere, yakında çıkacak çok sayıda harika oyun var. Brutal John, üç kişilik geliştirici OldSchool Laws Interactive’den yeni bir FPS’dir ve henüz bir çıkış tarihi olmamasına rağmen hemen şimdi deneyebilirsiniz – çünkü Steam’de demo çıktı.

Demoyu oynadıktan sonra, açıkça Doom tarzı kampta ama aynı zamanda Duke Nukem veya Ciddi Sam oyun kitabından çıkan bir kahraman ve kripto madenciliğini ortadan kaldırmaya yönelik bir komplo ile kendini fazla ciddiye almıyor. FPS hayranlarının Ion Fury’den beri Duke Nukem benzeri bir FPS’ye sahip olmadığı göz önüne alındığında, Brutal John bu boşluğu güzelce doldurabilir. Hatta buna dayanan bir karakter bile var. Swole Doge meme.

Brutal John’u aşağıda çalışırken kontrol edebilirsiniz. İnce Duke Nukem Forever referanslarını görebilecek misiniz bir bakın. Veya gerçekten de Steam demosunu deneyin.

Diğer FPS haberlerinde, bir geliştirici Doom’un taşınmadığı tek platformu buldu ve ardından Doom’u ona taşıdı. Ne kahraman.

Kıyamet Ebedi Kıyamet Ebedi Kıyamet Ebedi Mütevazı Mağaza 39,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2