Two Point Studios, yeni bir fragmanda Two Point Campus için mistik bir modül tanıttı ve üniversite yönetimi simülasyonuna bir Harry Potter oyunu dokunuşu verdi. “Büyücülük kursu” olarak adlandırılan yeni oyun öğesi, esasen oyuncuların Hogwarts’ın kazanlar, kristal toplar ve sivri uçlu şapkalarla tamamlanan esrarengiz bir versiyonunu çalıştırmasını sağlıyor.

Döngünün dışındaysanız, İki Nokta Kampüs Sega’nın tıbbi simülasyonu Two Point Hospital’ın yaklaşan halefidir. Elbette serinin kendisi, tüm zamanların en iyi eski PC oyunlarından biri olarak kabul edilen 1987 klasiği Theme Hospital’dan ilham alıyor. Simülasyon oyunlarına ilgi duymasanız bile, Sega’nın akademik savurganlığı, özellikle sadece büyülü hislere sahip bir şey arıyorsanız, Hogwarts Legacy düzeltmesi olarak hizmet edebilir.

Two Point Campus Wizardy kursu, düellolar ve iksir hazırlama seansları gibi bilindik etkinlikler de dahil olmak üzere Two Point Games’in cadılara ve büyücülere tuhaf yaklaşımına bir bakış sunuyor. Fragman için yapılan bir basın açıklaması, etrafta gizlenen “alçak bir düşman” olacağını bile öne sürüyor, bu yüzden belki de oyunun maskaralıkları komik bir tehlikeyle eşleşecek.

Şimdiye kadar, Two Point Campus, bazı harika pop kültürü referansları ve temalarıyla eşleştirilen harika bir tuhaf sim olarak şekilleniyor. Şubat ayında, oyuncuların kendi Tomb Raider takımlarını Lara Croft ve Brendan Fraser özentilerini eğittiği oyunun Arkeoloji kursuyla tanıştık.

Two Point Campus 9 Ağustos’ta geliyor ve aptal bir sim arıyorsanız kesinlikle izlemeniz gereken en iyi PC oyunlarından biri. Sabırsız mı hissediyorsun? İşte okulun başlamasını beklerken PC’de deneyebileceğiniz en iyi yönetim oyunlarından bazıları.oyun-2