Destiny 2’nin haftalık PvP modunda en son ödülü arayanlar, MP1st 22 Nisan’da bu hafta yeni Destiny 2 Trials of Osiris ödülleri, 2022 baskısı! Neler kazanabileceğinize ve bu hafta sonu harita seçimine bakın.

Osiris’in New Destiny 2 Denemeleri 22 Nisan 2022’de Bu Hafta Ödüllendirildi:

Osiris Haritasının Denemeleri

Çıkış Mavisi

Ödüller

  • İtibar Derecesi 4: Yükseltme Modülü (2)
  • İtibar Derecesi 7: Geliştirme Prizması (3)
  • İtibar Derecesi 10: Deneme Silahı (Her sıralama sıfırlaması için değişiklikler)
  • İtibar Derecesi 13: Yükseltme Modülü (2)
  • İtibar Derecesi 16: Deneme Silahı (Her sıralama sıfırlaması için değişiklikler)
  • Kusursuz Ödül: Sol’un Gözü (Usta)

İtibar Sistemi, Deneme Programları ve Usta Tarım

Deneme itibarı kazanmak için her maçta bireysel turlar kazanın. Kazandığınız itibar miktarı, kartınızda kazandığınız her turda artar. Yeterince itibar kazanın ve bir hak talebinde bulunabileceksiniz. Denemeler Engramı Saint-14’ten! Bu program, daha önce elde ettiğiniz mevcut herhangi bir deneme ganimetine odaklanabilir veya rastgele bir Deneme düşüşü için Master Rahool’a alınabilir. Her maç tamamlandıktan sonra itibarınız artaro maçın sonucuna bakılmaksızın (kazanma veya kaybetme, 0-5 veya 5-4), kartınızdaki tur galibiyetlerinin sayısına göre.

Kusursuz hale geldikten sonra oynamaya devam edin! Hala kusursuz kartınızdaki her galibiyet size bonus, ek maç sonrası düşüş şansı verecek. O hafta için usta silah. Bir oyunu kaybettiğinizde, artık bu ustalık eşyalarını alamayacaksınız. Bununla birlikte, kusursuz olmayan bir oyunda bile 7 galibiyette hala oyun kazanmak, bonus deneme programlarını, prizmaları ve hatta yükselen parçaları düşürebilir.

İşiniz bittiğinde, o hafta kusursuz olmanız koşuluyla, ek bir ustalık düşüşü için 7-kazanma pasajınızı bozdurabilirsiniz. Bu, kartınızı sıfırlar, böylece yeniden başlayabilirsiniz.


pasajlar

İsim Dikmek Maliyet
Vahşet Geçidi Üçüncü maç galibiyetiniz bonus kazanç sağlar. 10000 Parıltı ve 15 Efsanevi Parça
Merhamet Geçidi Her koşuda bir kaybı affeder. 10000 Parıltı ve 15 Efsanevi Parça
Zenginlik Geçişi Bir bilette 3, 5 ve 7 maç galibiyetine ulaşıldığında Denemeler Sıralaması puanlarında artış. 15000 Parıltı ve 25 Efsanevi Parça
Güven Geçişi Kusursuz Sandık’tan bonus ödüller verir. 20000 Parıltı ve 50 Efsanevi Parça

Teşekkürler, Reddit!oyun-6