Sterling, Virginia – 21 Nisan 2022Neustar Güvenlik Hizmetleri, küresel ticaretin çevrimiçi gelişmesini sağlayan bulut odaklı güvenlik hizmetlerinin lider sağlayıcısı, HashiCorp tarafından oluşturulan açık kaynaklı bir kod olarak altyapı yazılım aracı olan Terraform ile bir entegrasyon başlattı. Yeni entegrasyon, UltraDNS Terraform SağlayıcıDevOps ekiplerinin uygulamalar dağıtıldığında, bu dağıtım sırasında gelişmiş üretkenliği gerçekleştirmek için DNS değişikliklerini sağlamasına olanak tanır.

UltraDNS’yi Terraform ekosistemine entegre etmek, Neustar Security Services’ın DNS’yi yönetirken hız, kararlılık ve genişletilebilirlik sağlayan bir platform sunma yeteneğini geliştirir. Yeni entegrasyon, SiteBacker, Basit İzleme/Yük Devretme, Basit Yük Dengeleme ve Trafik Denetleyicisi gibi özellikler dahil olmak üzere DNS standardını ve gelişmiş kayıtları destekler. Terraform’da DevOps ekipleri tarafından kullanılabilir kayıtUltraDNS Terraform Sağlayıcı dört kategori, 11 kaynak, 11 veri kaynağı, 94 kendi kendine kontrol modülü ve 37 yardım dosyası içerir.

Neustar Security Services ürün yönetimi direktörü Enrique Somoza, “BT altyapısı giderek daha karmaşık hale geldiğinden, DNS stratejisini yönetme görevi de öyle” dedi. “UltraDNS’nin Terraform ile entegrasyonu, müşterilerimizin DNS güncellemelerini karmaşık bulut ortamlarında doğru bir şekilde dağıtma, yönetme ve otomatikleştirme hızını artırıyor.”

Entegrasyon, Neustar Security Services’in müşterilerinin farklı kullanım durumları ve ortamlarında Terraform uygulamasını etkinleştirmesine olanak tanıyacak.

Somoza, “Bu en son entegrasyon, Neustar Security Services’in müşterilerinin, özellikle de altyapıyı güvenli ve verimli bir şekilde tanımlamak, oluşturmak ve versiyonlamak için Terraform kullananların gelişen ihtiyaçlarını dinleme ve ele alma kararlılığını yansıtıyor” diye ekledi.

Neustar Security Services’in Terraform ile UltraDNS entegrasyonu, çekici bir çözüm teknik ayrıntılar hakkında daha fazla bilgi edinebilen DevOps yöneticileri için burada.

Neustar Güvenlik Hizmetleri Hakkında
Dünyanın en iyi markaları, dijital altyapılarını ve çevrimiçi varlıklarını korumak için Neustar Security Services’e güveniyor. Neustar Security Services, küresel işletmelerin çevrimiçi olarak gelişmesini sağlamak için güvenli, güvenilir ve kullanılabilir bir bulut tarafından sağlanan hizmetler paketi sunar. Şirketin Ultra Güvenli çözüm paketi, kuruluşların ağlarını ve uygulamalarını risklere ve kapalı kalma sürelerine karşı koruyarak işletmelerin ve müşterilerinin her gün tüm gün olağanüstü etkileşimlerden yararlanmalarını sağlar. Sektörün en iyi performans hizmetini sunan Neustar Security Services’in kritik görev güvenlik portföyü, Global 5000 müşterilerine ve ötesine sınıfının en iyisi DNS, uygulama ve ağ güvenliği (DDoS, WAF ve bot yönetimi dahil) hizmetleri sağlar. Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://neustarsecurityservices.com/.siber-1